Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azzal, hogy csak egy ember...

Azzal, hogy csak egy ember támogatta a parlamentben a képviselők kötelező oltását kiderült, hogy ők tudták, nem egészséges az oltás?

Figyelt kérdés

[link]


Nem ment át Bencsik János javaslata, így nem lesz kötelező a képviselők oltása


2023. aug. 29. 16:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem rohadtul túlértékeled a képviselőket: nem tudnak ők semmit sem az oltásokról, és baromira nem is érdekli őket. A képviselők hálózatépítő, érdekérvényesítő emberek, nem értenek ilyesmihez.


Annyi derült ki sokadjára, hogy a politikusok képmutatóak. Simán megszavaznak valamit, ameddig rájuk nem vonatkozik. Ez nem az oltásról szól.

2023. aug. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
13%

Az én oltásom sem volt kötelező.

Konkrétan sehol nem ért volna hátrány az oltási igazolvány nélkül sem.

Soha sehol nem kellett.

2023. aug. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
2) ne hazudj.nem mehettél szórakozni,nyilvános helyre, étterembe,és ahogy a cikkben is le van írva,nem dolgozhattál a közszférában.de egy csomó egyéb munkahely is kötelezővé tette.
2023. aug. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal inkább a döbrögiség gőge beszélt belőlük, hogy hát ebbe az országba ők a törvény, nehogy már nekik megmondja valaki.
2023. aug. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%
3-as: a kettes nem hazudik. Otthon bérkommentel a Fidesznek, nem jár sehova, éthordóban kapja az ebédet is. Őt ezért nem érte hátrány.
2023. aug. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
48%

Ebben a kérdésben egy állítás szerepel: "nem egészséges az oltás".

Ezt mire alapozod kérdező? Kiderült valami a napokban?

2023. aug. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Kroms ***** válasza:
43%
A politikusok többsége jó eséllyel tisztában van vele, hogy az "oltás" méreg.
2023. aug. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
18%

@17:26


Te is ilyen konteós laposföldes Migyagyánk mozgalmas vagy?

2023. aug. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Minden kutafás szerint egészséges az oltás. Hogy tudhattak egy olyan dolgot, ami nem igaz?
2023. aug. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
40%
Egészséges? Ilyen jelzőt sem hallottam még.Mindegyik vakcinának van mellékhatása,de hogy egészséges legyen ez új.akkor érdemes lenne 2 havonta oltatni életünk végéig?
2023. aug. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!