Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Másnak is elege van már a...

Másnak is elege van már a magyar kormány Svédországgal kapcsolatos külpolitikájával?

Figyelt kérdés
Elfogulatlanabb kormánypártiak, nem jeleznétek a kormány felé, hogy fejezzék ezt be? Értem, hogy szeretnek harcolni, de ennek most konkrétan semmi értelme illetve haszna nincs.

2023. szept. 18. 16:29
1 2 3
 1/29 hypno ***** válasza:
62%

-ból.


Igen. Ez egy baromság...pláne öt éves videóra hivatkozni.

2023. szept. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
74%

Ez mesterpéldája, hogy a politika mennyire hazug haszontalan és csak a buta tömegek megvezetése, felhasználása a célja.

Régebben tényleg azt hittem, hogy az Orbánék ennél különbek, és csak a Gyurcsányék csinálnak ilyeneket.

2023. szept. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

#1: Igen, közben átfogalmaztam, de ez lemaradt :/


Legalább ha látnám, hogy nyerünk ezzel valamit. Őszintén szólva akkor se értenék egyet azzal, hogy újabb frontot nyissunk, de megpróbálnám elfogadni. Így viszont teljességgel értelmetlennek találom. Ez nem szolgálja a magyar emberek érdekeit.

2023. szept. 18. 16:40
 4/29 anonim ***** válasza:
40%
minket,mint magyar átlag embert,mégis hol érisnt az,hogy Svédország a Natoban van-e vagy sem?
2023. szept. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

#2: Szerintem ez végtelenül szomorú.

#4: A jó diplomáciai kapcsolatok gazdaságilag és biztonságpolitikailag is jövedelmezőek szoktak lenni. Megérzed akkor, amikor Amerika eltörli az adóegyezményt, amikor az infláció magas, vagy amikor nem minket választanak a befektetők.

De ha mindezzel nem értesz egyet, akkor sem értem, hogy miért jó ez nekünk. Ha már valamit blokkolunk, akkor annak legyen valami értelme és ne csak kedvtelésből tegyük. Ennél őszintén komolyabbnak gondoltam a magyar kormányt, minden hibája ellenére..

2023. szept. 18. 16:49
 6/29 anonim ***** válasza:
30%
Nekem egyre jobban tetszik. Tessék velünk számolni, és azzal is, hogy nem felejtünk. A svéd elnökség hozzáállása sem volt túl baráti Magyarországhoz, akkor mi miért legyünk barátiak?
2023. szept. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
#6: De nem fogod fel, hogy így nem lehet tiszteletet kivívni? Pláne nem a politikában, 25 másik országgal szemben.
2023. szept. 18. 17:13
 8/29 anonim ***** válasza:
32%

Miért baj az, ha valaki nem egy birka, aki megy a csorda után, és van saját álláspontja?


Jah, igen át uniónak bólogató birkák kellenek.

2023. szept. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
#8: Nem baj, amennyiben hasznos. De te sem tudod megmondani, hogy miért is jó ez nekünk.
2023. szept. 18. 17:36
 10/29 anonim ***** válasza:
15%
Európa vezető nemzete a magyar. Svédország hiába akár csatlakozni, mert ha azt mondjuk, hogy nem, akkor fel is van út meg le is. Majd ha megtanulták a jómodort csatlakozhatnak. Addig nem.
2023. szept. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!