Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszes szavazóknak szimpat...

A fideszes szavazóknak szimpatikus vajon az a cinikus szemétkedés, amit a kormány művel Svédország NATO-csatlakozásának megszavazása ügyében?

Figyelt kérdés
[link]

2023. szept. 25. 17:08
A kérdező szavazást indított:
Igen, tetszik nekem
Nem, ez már nekem sem jön be
Igen, tetszik nekik
Nem, ez már nekik is gáz
25 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17%
Szimplán nem érdekelnek a svédek.
2023. szept. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
4%
Albínók.
2023. szept. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
A Fidesz-szavazók azt hiszik, hogy ez valódi ellenállás, pedig csak a szokásos műmájerkedés. A kormány csak azért ellenzi Svédország NATO-csatlakozását, mert nem múlik rajta semmi, amíg a törökök is vétóznak. Ha a törökök egyszercsak meggondolják magukat, akkor a "magyar" kormány is meg fogja, mert a nyugat hűséges pincsikutyái.
2023. szept. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
22%

Nem hisz senki semmit.

Ez csak olyan visszaszopatás.

2023. szept. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
27%

Fideszes szavazóként jót röhögök a svédeken.

Nem akkor kellene vergődni, amikor már beütött a szar. Főleg, hogy ott vannak az oroszok kb mellettük ezer éve.

Ekkora blama, ráadásul a migránsok is rágják őket.

2023. szept. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
31%
Én ezt inkább pedagógiai gyakorlatnak mondanám. Tanulják meg, hogy gondolják meg, mit mondanak, amikor Magyarországot szájukra veszik bárhol is, elég a diktatúrázásból, nácizásból.
2023. szept. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%
A fideszeseknek lételemük a szemétkedés. Akkor érzik valakinek magukat ha valakivel jól kib@szhatnak, miközben csak annyit érnek el, hogy meggyűlöltetik Magyarországot egész Európával.
2023. szept. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Számítottam rá, hogy a Fidesz-szavazók többsége lájkolja ezt a komplexusos, öncélú g*ciskedést, de hogy egy se legyen közülük, akiben lenne annyi jellemesség, hogy ezt kellemetlennek érezze, azt nem gondoltam volna.


Na hátha majd még ezután..

2023. szept. 25. 19:46
 9/17 anonim ***** válasza:
26%

Ők se érezték magukat kellemetlenül, amikor túltolták a szart. Most egyék meg, amit főztek.

Érdekes, ha a svédek csinálják, akkor jó, ha mi csinaljuk6, akkor rósz.

2023. szept. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%

Azért csoda, hogy a külügyérünkre nem szakad rá a plafon, mikor arról beszél, hogy azt tanítják a svéd iskolákban, hogy Magyarországon nincs demokrácia. Az bezzeg nem probléma, hogy az orosz tankönyvek fasiszta felkelésnek nevezik az '56-os forradalmat.

Az elsőt kicsinyesen megbosszulják, a 2. nem számít, sőt, barátság érdemérmet fogad el tőlük.

2023. szept. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!