Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy ilyen írással elkövethető...

Egy ilyen írással elkövethető e bűntett?

Figyelt kérdés

Előző helyemen határozott idejű szerződésem volt, de a főnököm kirúgatott, azaz nem hosszabbította meg mert nem vtam Neki szimpatikus... elég nevetséges indokokat mondott...


Végig szemétkedett velem...


Ez 3 hónapja volt, 2 hete írtam Neki Facebookon, egy kamu profilról, hogy azért, mert kirúgatott, nagyon súlyos következménye lesz.


Azóta nem történt semmi, gondolom a zaklatás ténye miatt feljelentését már megtette...


Ennyi az üzenet lényege, hogy nagyon súlyos következménye lesz a kirúgatásának...


Ez minősülhet e bűncselekménynek?



2021. júl. 5. 12:45
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Konkrét fenyegetés nem hangzott el, csak általánosságban írtál. Ha emiatt jelent fel, kiröhögik. Ha már részletezted, hogy kivel és mit csinálsz .... na az már konkrétum, azzal már tudnak mit kezdeni.

Amúgy meg minden ember tudja; amelyik kutya ugat, az nem harap. Ha írtál - garantáltan nem fogsz tenni semmit. Aki tesz valamit, az mindenféle előjel nélkül fogja.

2021. júl. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Nem részleteztem neki semmit, csak emlékeztettem, hogy nincs elfelejtve és azért benne van a félsz... plusz ez az amit elakartam érni, hogy menjen a rendőrökhöz, de ne tudjanak vagy ne érje meg nekik nyomozást indítani...


Amúgy meg motoszkál a fejemben, hogy elkapom és megverem, mert tudom hol lakik, de aztán bevillan, hogy ez a féreg nem ér ennyit...

2021. júl. 5. 12:58
 3/31 Molyember ***** válasza:
67%

Tehet feljelentést, hiszen megfenyegetted, nem kell hozzá konkrétum.

Most nincs munkád, és még egy rendőrségi ügyet is összeszedhetsz. Ráadásul, ha történik vele valami, akkor magyarázkodhatsz, hogy semmi közöd hozzá. Jó nagy baromság volt. Mit akartál elérni vele?

2021. júl. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Tehet feljelentést, de nem foglalkoznak vele...


Nincs meg a rendszeresség, konkrétum sincs...


Igen, az előfordulhat, hogy más volt beosztott megveri, akivel ezt ugyanúgy eljátszotta...


Nem félek!


Munkám az most is van.

2021. júl. 5. 13:13
 5/31 anonim ***** válasza:
tehet feljelentést IP címet szokták visszanézni, de face nehezen ad ki adatokat cukorhegy nem túl együttműködő én úgy hallottam.
2021. júl. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Mobilnetem volt, nem tudják bemérni...


Igen, nem ad ki infókat....

2021. júl. 5. 13:15
 7/31 Pekka ***** válasza:
80%

"Mobilnetem volt, nem tudják bemérni..." :D :D :D

ezt ugye nem gondoltad komolyan?

Már hogyne tudnák "bemérni"! A telefon az egyik legkönnyebben bemérhető, visszakövethető eszköz. Még akkor is, ha konkrétan nem telefont használtál a küldéshez, hanem egy USB sticket.

2021. júl. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
72%
mobilt még könyebb bemérni
2021. júl. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Mobilnál csak annyit lát a szerver, hogy melyik adóállomásról csatlakoztak a hálózatra... olyan mint a proxy
2021. júl. 5. 13:26
 10/31 anonim ***** válasza:
79%
XD
2021. júl. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!