Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar foglalkoztatottak...

A magyar foglalkoztatottak számába beleszámolják a tartósan külföldön élő és dolgozó magyarokat is?

Figyelt kérdés
Hogyan mérik fel, hogy hány foglalkoztatott van Magyarországon?

2023. szept. 25. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Nem. Azokat a disszidensek közé számolják.
2023. szept. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
A cégek lejelentik.
2023. szept. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
1-es: a disszidens mint fogalom már vagy 50 éve kiment a divatból, ilyen nincs többé.
2023. szept. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
A Kárpát medence elhagyói akik mürkülisztánba mennek spárgát epret szedni és románokkal laknak konténerházakba azok nem igazán magyarok.
2023. szept. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4-es, ha csak az én ismerőseimet nézem, senki nem szed epret vagy spárgát, maximum a saját kertjében, a volt munkatársaim legtöbbjének, aki letelepedett vett már lakást vagy házat és jó munkájuk van. Mi is sajátban lakunk és ugyanúgy irodában (most pl. otthon) dolgozom. A testvéreméknek például saját vállalkozásuk van.
2023. szept. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem biztosan nem. Rákérdeztem.

Rólam annyi van a rendszerben, hogy "tartósan külföldön tartózkodik".

De én már több, mint húsz éve folyamatosan Ausztriában élek és dolgozom.

Ide adózok,ide fizetem a szükséges "aprópénzt".

2023. szept. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#5-ös: hagyjad csak.

Akik olyan töketlenek hogy nem tetszik nekik a rendszer,de lusták nyelvet tanulni, tisztességesen dolgozni meg egy normális nemzethez alkalmazkodni,azok ott maradnak, mindenki másra köpködnek és hülyeségeket írkálnak, mint a #4-es.

Tipikus irigy magyar.😁😁

2023. szept. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!