Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz hozzá, hogy a...

Mit szólsz hozzá, hogy a magyar lakosság nemzetközi mércével mérve is egyre gazdagabb?

Figyelt kérdés

Előrébb lépett Magyarország a leggazdagabb országok között


A tavalyi évben az egy főre jutó nettó pénzeszközállomány 18 060 euró volt, ezzel Magyarország a 29. helyre került a leggazdagabb országok rangsorában


[link]



2023. szept. 27. 02:19
A kérdező szavazást indított:
Örülök neki.
Nem hiszem el, mert egy lúzer vagyok, aki egyre szegényebb.
Nem hiszem el, mert nem írta meg a Soros-sajtó.
Az Alliianz is a Fidesz kottájából játszik.
17 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

EZ EGY BAROMSÁG !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Maximum meszaroslorinc gazdagodott.

2023. szept. 27. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
8%
Nem érdekel, a pénztõl nem leszel gazdagabb. Nekem többet ér az eszmei érték, amit pénzzel nem lehet megvenni. Jó a pénz, de aki szerint a pénz a gazdagság, az egy sekélyes szegény ember.
2023. szept. 27. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem ez azért tűnhet így, mert valóban egyre több a kőgazdag, akiknek több milliárdos vagyona van és nyilván a statisztikába ők is bele számítanak.
2023. szept. 27. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Na, akkor mégis csak van látszatja az ide ömlött EU-s milliárdoknak. A magyar családok (értsd: a NER közeli családok) jobban élnek.
2023. szept. 27. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Azt aki ezt írta az nem ebben az országba született, él, és dolgozik.
2023. szept. 27. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%

Azt, hogy, ha megnézed az ország 10 leggazdagabb emberének vagyonát -igen, mindenki tudja, kik ők- és megnézed az arányokat az átlagproli megtakaritásaihoz képest, az jön ki, hogy világviszonylatban is az elithez fogunk tartozni, csak itt a vilgáviszonylat Oroszországot, Észak-Kóreát, Kinát és Törökországot jelenti, esetleg Belaruszt és Azerbajdsánt.


Na jó, még az USA mondhat el magáról hasonló szépeket.

2023. szept. 27. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
Az ilyet úgy számolják, hogy a minimálbéreseket, a havi 100 milliárdot kereső Mészáros Lőrinccel átlagolják, és úgy jön ki, hogy itt mindenki milliókat keres.
2023. szept. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
7-es itt ezen a fórumon is szinte mindenki milliókat keres. Álmukban.
2023. szept. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Azt hogy olvasd el és értelmezd a kutatást :D


Nem gondolom hogy az Allianz a fidesz kottájából játszana, csak a cikk kapott egy clickbait címet.

2023. szept. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9: Én értelmeztem, neked ez vélhetően nem sikerült.
2023. szept. 27. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!