Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bevezethető lenne, hogy...

Bevezethető lenne, hogy minden állampolgárnak kötelező lenne legalább egy utód létrehozása ?

Figyelt kérdés

Már nincsen más. Nagyon fogy a fehér lakosság :(


Sokan akiknek van erre eszük, mint mi is több gyereket vállalunk, nevelünk. De sajnos a legtöbb ember megragad a modern szórakoztató elektronika posványaiban (ájfon, nexflix, gamer ipar, szexizmus)



2023. szept. 28. 17:14
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
34%

"Gyógyítható.

Nézd meg Szájert. Nála melegebb nem nagyon van és mégis volt gyereke hoppá!"

Gyereket meg lehet oldani dugas nelkul is. Hoppa!

2023. szept. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Kispofám, diktatúrában minden bevezethető. Csak nem teljesül.
2023. szept. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
61%
Nyomorék kérdező
2023. szept. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen incel kérdés hogy utaljanak ki nektek nőt közpénzen?
2023. szept. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
A választható opciókból lejön, hogy meglehetősen szűk látókörrel rendelkezel kérdező. Nem az számít, hogy rózsaszín vagy zöld színű-e valaki, hanem az, hogy képes-e és akar-e emberhez méltóan gondolkodni, élni. Láttam én már olyan "fehér embert", akinek csak a színe volt fizikálisan "fehér", - emberileg meg egy akkor nulla volt, hogy a nyál drága volt arra, hogy leköpje bárki is... A semmire meg végképp felesleges erőlködni. Akiket nem megfelelően vagy nem is nevelnek (fel), azokról is a társadalomnak kell(ene) gondoskodni. Gondolom, te nem állsz ennek a sornak az élén a vállalások területén, - csak az eszet osztod!
2023. szept. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

"Ha X év alatt nem vállalnak gyermeket autómatikusan lejár az állampolgárságuk. Fizethetik a TB-t vagy nem kapnak TB-t pl elég motiváló lenne"


Ha ezt meglépné az állam akkor örömmel mondanám le én magam az állampolgárságot, külföldön meg le is tagadnám, hogy honnan jöttem.

2023. nov. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
én most is letagadom :D
2023. nov. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Az en hamarosan megszülető picikem apukaja indiai. Akkor ugye teljesitem a kvotadat :DD
ápr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Minimális szociológiai, társadalmi, de főleg emberismerettel rendelkezők számára nyilvánvaló, hogy kötelezni mindig olyan, sikerélményhez nem jutó emberek szoktak, akik azt képzelik, ez eredményes.

Csak megemlítem, Sztálintól kezdve a magukat kommunistának nevező (ám e fogalmat meg sem közelítő) rendszerek éppen e módszertant tartották jónak, mára azonban nem a kötelezettjeik, hanem ők nem léteznek.

Általánosan is elmondható, ahol megkezdik az ilyen típusú szankciókat, azt azért teszik, mert számukra eljött a vég kezdete. Nem tudják ezt ugyan, de valahol a zsigereikben érzik. Ha magánszemély jön ilyen ötletekkel, ezzel bizonyítja, hogy nem tudja, miről beszél.

ápr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!