Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most, h 2 magyar is kapott...

Most, h 2 magyar is kapott egy svéd tudományos díjból, fideszesek jobban vagy kevésbé fogják szidni a svédeket?

Figyelt kérdés

#FIDESZ #Nobel-díj #Alfred Nobel
2023. okt. 4. 16:08
A kérdező szavazást indított:
Jobban, hiszen a két Nobel-díj is mutatja, hogy mennyivel magasabb rendű a magyar nép és oktatás a svédnél
Kevésbé, mert ez egy szep gesztus a svedektől
Szerinted egy fideszes tudja, hogy milyen nemzetiségű volt Nobel és hogy hol székel a döntéshozó bizottság?
8 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
Svédországgal nem az a baj, kinek ítélik a Nobel-díjat.
2023. okt. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Svédországgal semmi baj nincs.
2023. okt. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1:


Azt rögtön gondoltam, hogy ez nem lesz baj 😆


Akkor ez most egy jó pont a szemedben a svédektől?

2023. okt. 4. 16:22
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Eddig sem szidtam a svédeket fideszesként, a nobeldíjhoz meg nem sok közük van.
2023. okt. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

A két dolognak semmi köze egymáshoz.

Svédországról a véleményem nem változott, a Nobel-díjnak meg semmi köze sem Magyarországhoz, sem Svédországhoz, egyik sem lett sem jobb, sem rosszabb

2023. okt. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ennek semmi köze MO-hoz, egyik kitüntetett sem a Magyarországon végzett munkájáért kapta - itt nem is jutottak volna semmire -, az lenne jogos, ha az az ország neve lenne feltüntetve, akik elösegítették az eredményeket. MO csak annyit "tett", hogy itt születtek, utána sürgösen elhúztak normális országba, ahol valamit el is lehet érni.
2023. okt. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Szóval ha a svéd királyi Karolinska Institut illetékes bizottsága odaítél 2 díjat, annak semmi köze Svédországhoz. Értem.


Akkor minek van köze Svédországhoz, ami már befolyásolja a svédekkel szembeni megítélésedet?

2023. okt. 4. 17:00
 8/12 anonim ***** válasza:

A svédek megitélése a visekedésüktöl függ, nem egy díj odaitélésétöl


Ez olyan, mintha Magyarországon annak alapján akarná valaki minösíteni, hogy a Magyar Tudományos Akadémia mit dönt egy-egy szakkérdésben.


A Nobel díjnál ugyanis nem a svég állam ad valamit a magyar államnak, hanem egy tudományos intézet tudományos kutatóknak.

2023. okt. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Mondasz pár példát azokra a svéd “viselkedésekre”, amelyek relevansak számodra a velük kapcsolatban kialakított véleményedet illetően?


Vedd észre, hogy szándékosan nem a svéd államra, hanem a svédekre utaltam a kerdesemben. Köszönöm.

2023. okt. 4. 18:51
 10/12 anonim ***** válasza:
37%
Szia dk-s hibbant.A svédekkel,és a nobel dijjal senkinek nincs gondja.Ott a fő probléma a politikusokkal van.Nemtudom érted a különbséget a marxista esti iskoláddal?
2023. okt. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!