Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz szavazók szerint...

A Fidesz szavazók szerint rendben van az, hogy azt a kevés pénzt ami Magyarországnak van, azt is lapátolja a NER a Fülöp-szigeteknek?

Figyelt kérdés

Adót oda fizetnek. Viszont a magyar államtól kapják a támogatásokat és a munkahelyeket is ahol dolgoznak a magyar adófizetők pénzéből építik. Egyedül ÁFA-t fizetnek ide azok a termékek után amit itt vásárolnak, de ez minimális, mivel a legtöbb filippínó hazautalja az itt megkeresett (állami pénzekkel kiegészített) bérének nagy részét, itt csak a létminimumon él, miközben a Fülöp-szigeteken építkezik.

Tehát lényegében teljes pénztranszfer az 500 ezer Fidesz-bevándorló, a mi pénzünket átlapátolják a munkaerő közvetítő országnak. Szerintetek jól van ez így?


2023. okt. 6. 12:44
A kérdező szavazást indított:
Fideszes vagyok, jól van ez így.
Fideszes vagyok, nincs jól ez így, nem ezt ígérték. Maga a koncepció sem tetszik.
Ellenzéki vagyok, jól van ez így.
Ellenzéki vagyok, nincs jól ez így, nem ezt ígérték. Maga a koncepció sem tetszik.
8 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Igen. A FIDESZ-szavazók szerint minden rendben van, amit a nagy ember csinál. Nemsokára meg is magyarázzák, hogy miért.
2023. okt. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Nem tetszik a libsiknek? Akkor rendben van.
2023. okt. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

Lakoság csere zajlik éppen NER Módra


A magyar agilis munkaerő nyugatra vándorol, helyükre jönnek a NER migráncsai a filipinók meg mindenfélék.


A NER nek mindegy csak legyen elég biorobot az akugyárakban.

Na meg legyen elég hülye aki megválasztja őket.

Hülyékből meg aztán igen csak sok van készleten:D

2023. okt. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki a fideszre szavaz, nem kell, hogy totál mindenben egyetértsen velük, sőt a többség pont ilyen. Ettől automatikusan nem leszünk ellenzéki szavazók. Minden ilyen kérdés alá odaírjuk, de csak nem megy át az üzenet, nyomjátok a hülyeséget tovább, aztán csodálkoztok a választási eredményen.
2023. okt. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A nagyjaink, Aradi vértanúk, + Kossuth, Széchenyi, vajon mit szólnának, ha látnák, kínai, német, stb... környezetszennyezés folyik migráncs dolgozókkal Magyarországon!?
2023. okt. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi hülyeséget egy kérdésben még itt is ritkán látni.
2023. okt. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!