Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek az rendben van,...

Szerintetek az rendben van, hogy Magyarország megint a gonosz oldalon áll mint Trianon előtt is tette?

Figyelt kérdés

Ez az ország végleg elveszett szerintem. Eddig büszke voltam a magyarságomra, de ma már sajnos kimondottan szégyellem, hogy magyar vagyok. Elég durva, hogy idáig fajult ez az ország, kár érte..:(


Maffiózó galléros bűnözők martaléka lett.


Ti hogyan látjátok ezt?



2022. jún. 7. 03:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
38%
Hát, az ukrán elég utálatos népség.
2022. jún. 7. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 A kérdező kommentje:

# A magyarnál biztosan nem utálatosabb. A magyarok még saját maguknak is folyton keresztbe tesznek. Nyughatatlan, bajkeverő népség a magyar. Sajnos ez van.


Egy kis történelemóra: A magyarok számos háborús bűncselekményt követtek a a náci Németország oldalán a 2. Világhárorúban. Ezek tények, lehet hazudozni, de a magyarok kezén rengeteg vér szárad.

2022. jún. 7. 03:59
 3/80 A kérdező kommentje:
Az 1943-as korjukivkai vérengzésre és még sok egyéb bűntetthez köthetőek a magyarok!
2022. jún. 7. 04:02
 4/80 A kérdező kommentje:
Szóval melyik nép is az utálatosabb? Az a Magyarország amely a nácikkal szövetkezve népírtásokat követett el, vagy az ukrán amelyik kimaradt ezekből? Én az utóbbira tippelnék..
2022. jún. 7. 04:11
 5/80 anonim ***** válasza:
69%
Az ukránok oldalán állunk, legalábbis a többség.
2022. jún. 7. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 anonim ***** válasza:
47%

Őszintén ? Engem mindig arra nevelt az iskola, közösség, család stb , hogy magyarnak lenni szép stb, hat azt jó pár éve nem érzem, sőt, lassan szégyellem. Tok mindegy miért, háborús hozza állás vagy humanitárius kérdés, vagy jogok. Lassan itt semmi se számít.

Anno azt tanultam, hogy mi sose jó oldalon álltunk, és nem

Értettem hogyan , miután történelmet tanultam. Nem értettem, hogyan dönthettünk így, és megint ez .

Őszintén mázli, hogy több nyelven beszélek és nem látják rajtam, hogy magyar vagyok . Itt elek, de ez meg időleges dolog . Ukrán. Tettek dolgokat igen..ezt ahhoz tudom hasonlítani mikor a szüleid rossz kozegben nőnek fel, aztán rajtad vezetik le. Semmi közünk ehhez. Emberek akinek segítség kell es kész . Mi is örülnénk ha nem egy ember döntése alapján ítélnek meg minket . Csak remelem hogy szépen lassan többen felébrednek es embereknek nézik az embereket . Csak ennyire lenne szükség ebben a világban ..

2022. jún. 7. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 anonim ***** válasza:
34%

Az a baj, hogy ahogy nézem a külföldi fórumos hozzászólásokat, még a fejünk tetejére is állhatunk, bizonyos réteg előtt kinyírtuk önmagunkat, hála a fidesznek/mihazánknak.

És itt országon belül is a bugyutább népség kb mindent megtesz, hogy a béka valaga alá kerüljünk.

Politikailag, gazdaságilag is ez így öngyilok, ahogy van.

2022. jún. 7. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 anonim ***** válasza:
63%

"Szóval melyik nép is az utálatosabb? Az a Magyarország amely a nácikkal szövetkezve népírtásokat követett el, vagy az ukrán amelyik kimaradt ezekből? Én az utóbbira tippelnék.."


Én is. Már az elején írtam hogy ukrán görény egy népség.

2022. jún. 7. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 anonim ***** válasza:
73%
Hülyeség, nincs olyan, hogy gonosz oldal. Trianon előtt amúgy a cári Oroszország ellen voltunk, ezek szerint nálad a cári Oroszország volt a "jó"? XD
2022. jún. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 anonim ***** válasza:
68%
A politikánk alapján itélnek meg minket, teljesen mindegy, hogy a többség, kinek az oldalán áll. Sajnos a politika nem tanul a saját múltjából és ugyanazt a hibát követi el újra és újra.
2022. jún. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!