Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Legalizálnád a marihuánát...

Árokpart kérdése:

Legalizálnád a marihuánát kizárólag saját fogyasztásra hasonlóan mint a többi visegrádi országban? (közvéleménykutatás)

Figyelt kérdés
2023. okt. 9. 22:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
6%
Csak akkor legalizálnám ha a pincében vagy bezárt lakásban szívják el. Ha valaki lebukik mert kint kóricál betépve akkor hosszú évekre börtön a büntetés. Mondjuk én az alkohollal is így vagyok.
2023. okt. 10. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
44%
Igen. Az Osztrák-Magyar Monarchiában meg a Vadnyugaton is legális volt minden drog (bementél a szatócshoz kokainos rágógumiért, meg a patikába heroinért, a kocsma előtt a mexikói csávó meg füvezett stb.) mégse omlott össze a társadalom.
2023. okt. 10. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
15%

Engedélyhez kötném, ahogy az alkohol fogyasztást is. Ha olyan személy drogozott, akinek nincs engedélye, akkor ő is és akitől kapta az is menne a börtönbe. Engedéllyel viszont lehetne.


Az engedélyhez vizsgát kéne tenni, ami tele lenne olyan kérdésekkel, mint:


- Átlagosan mennyivel rövidebb ideig él valaki, aki heti egyszer szív marihuanát.

- Honnan ismered fel, hogy depressziós vagy?

- Elsősegély tanfolyamos kérdések, különös tekintettel bulikon előforduló vészhelyzetekre.

- Annak tudatosítása, hogy nem szívhatsz marihuanat mások mellett közvetlenül, ha nincs engedélyük.


Szerintem mindenkinek egyéni döntése, hogy hogyan akar élni és meghalni, mindaddig, amíg másoknak ezzel nem okoz nagy kárt. Csak tudja, hogy milyen következményei vannak a cselekedeteinek.


Amúgy a cigit és az alkohol fogyasztást is felmenő rendszerben engedélyhez kötném. Sőt, amúgy lehet, hogy a szexet is 16-18 év alatt, főleg ha a partner idősebb.


Ott meg ilyen kérdések lennének:

- Véd-e 100%-ban az óvszer a teherbeeséstől?

- Mekkora a valószínűsége, egy egészséges pár egy esetén, hogy gyerekük születik, megszakításos módszert alkalmazva?

2023. okt. 10. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
34%
Nem! Méghozzá nagyon nem!
2023. okt. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
30%
Nem. Bármit mondanak a narkósok, a marihuána súlyos függőséget okoz, és a kemény drogok előszobája.
2023. okt. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
64%
#15 Ez sem igaz továbbra sem.
2023. okt. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
37%
#16 De igaz. Minden olyan ismerősömnek, aki drogozik, a drogról szól az egész élete.
2023. okt. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
67%

Jó, te ezt mondod.

Én meg pont az ellenkezőjét tapasztalom (egy kivétellel).

Speciel az én ismerettségi körömben az ivás sokkal nagyobb probléma...

2023. okt. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 hypno ***** válasza:
76%

Orvosi célra mindenképpen.

De nem a szokásos magyar módra, hogy a szabályozás minden eleme megtalálható valamelyik országban, csak az a kretén öszvér megoldás amit mi kiizzadunk, az nem ér sz.rt se.

2023. okt. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
33%

#17


Nekem meg egy rakás ismerősöm alkalmi fogyasztó és közben teljesen normális életet élnek, amiben a drogok nincsenek ott a fontos dolgok között. Ez most akkor döntetlen?

2023. okt. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!