Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Legalizálnád a marihuánát...

Árokpart kérdése:

Legalizálnád a marihuánát kizárólag saját fogyasztásra hasonlóan mint a többi visegrádi országban? (közvéleménykutatás)

Figyelt kérdés
2023. okt. 9. 22:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Ez egy kiskapu lenne, mindenki azt mondaná, hogy "saját használatra".
2023. okt. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
1-es Természetesen meg lenen határozva egy nagyon minimális mennyiség, afölött már kereskedelemnek számítana és szigorúan büntetnék.
2023. okt. 9. 22:28
 3/25 anonim ***** válasza:
73%
Miért ne. A marihuána az illegális drogok közül az egyik legveszélytelenebb. Az alkohol ami károsabb a fűnél, az legális. Akkor a marihuána is lehetne az. Ettől durvább drogot nyílván nem legalizálnék
2023. okt. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
25%

3-as

Azért ne terjessz hülyeségeket. Amire elbutul/leépül valaki a piától az több évtizedes erős alkoholizmus. Fűből viszont elszívsz vagy 10-et és máris sokkal hülyébb leszel, kopik a memóriád.

2023. okt. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
68%
Nem legalizálnám.
2023. okt. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
58%
A sima cigarettát is beszüntetném mert minden tiszta csikk. Szívják kocsmákban mint régen.
2023. okt. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
53%
Ejj, árokpart...
2023. okt. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
57%

Legalizálnám saját használatra 1-3g-ig vagy nem tudom mennyi kell egy cigibe, de addig.


Nálam sokkal okosabb témában jártas ember van itt szerintem, aki helyettem x érvet is tud a marihuána mellett. De amit tény az tény, hogy orvosi pozitív hatása van, úgy tudom, de lehet rosszul, hogy főleg a rákosoknál, ill. fel vagy 2x nehezebben okoz függőséget, mint az alkohol, na meg a legális alkohollal szemben, nem vagy szinte nem pusztítja szét úgy a szervezetet, mnit az alkohol. Tehát ha választani kellene, inkább a mariuhánát szívják az emberek, mint alkoholisták, meg 50-60 éves létükre 50 alkohol okozta betegségben szenvedjenek az emberek.

2023. okt. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
51%
#4 Ez szimplán nem igaz.
2023. okt. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
70%

Én támogatom. Olyan országban élek, ahol a boltban is kapni füvet, de én magam nagyon ritkán élek vele. Max félévente egyszer füvezek, ha olyan barátok között vagyok épp, de magamtól fel se merülne bennem, hogy vegyek. Borzalmasan túl van misztifikálva a marihuána Magyarországon.


tegnap 22:35


Ez egyszerűen nem igaz. A fűnek is megvannak a maga veszélyei, kimondottan fiatalkorban, de az alkohol minden tekintetben veszélyesebb és ártalmasabb.


[link]

2023. okt. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!