Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell Kuncze Gábornak...

Miért kell Kuncze Gábornak folyamatosan hazudnia a Klubráfió hullámhosszán?

Figyelt kérdés
Ma hallottam a Megbeszéljuk c. műsort, amiben konkrétan hazdudtak folyamatosan. Pl. felhívott egy magánnyugdíjpánztár-businessben érdekelt felet aki persze lenyomta a mantrát, hogy az Orbán hülye és hazudik, pedig az a helyzet, hogy ő és Kuncze hazudott. Nem értem. Lehet nem szeretni Orbánt, meg a jobboldalt, de miért kell hazudni ezeknek állandóan ? Valaki magyarázza már meg !
2010. okt. 18. 17:00
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
49%
konkrétan miben hazudik Kuncze?
2010. okt. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
49%
Konkretizáld kérlek, hogy mi volt a hazugság (én is hallgattam a műsort).
2010. okt. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
43%
Nem kell neki,magától ilyen.
2010. okt. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
42%
Nem tudom miről van szó, de ha azt mondta, hogy az Orbán hülye és hazudik, akkor biztosan igaza volt.
2010. okt. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:

NOs, ebben hazudott:


KOnkrétan azon rihegtek röhögtek a magánnyugdíjpénztáros érdekelttel, hogy milyen hülyeséget mondott Orbán akkor amikor azt mondta, hogy csak az állam tudja garantálni azt, hogy a nyugdíjak nem vesznek el, nem amortizálódnak. Nos, ez szín tiszta igazság, és bizony, minden portfóliókba, alapokba helyezett pénz kockázatos. Éppen annál röhejesebb, hogy ezzel jöttek elő amikor most vagyunk egy válság közepén amely a Mnypénztárak vagyonát hirtelen a semmiből levágta rendesen. Bizony ezzel Kuncze hazudott és hiába sugallták, hogy Orbán hazudott, de hazudott, sajnos, vagy nem, de ebben kurv@ra igaza van, pusztán azért mert ez de facto igazság.

2010. okt. 18. 17:09
 6/48 A kérdező kommentje:
A mgnyugd.pénztárak SOHA SEM tudnak semmit sem garantálni kivéve ha állami garanciával rendelkeznek. Akkora ökörség volt ezért Orbánt lehazugozni mint ide Lacháza. Az a szegény ember meg aki nem ért hozzá, az meg lehet hisz nekik. Szörnyű.
2010. okt. 18. 17:11
 7/48 anonim ***** válasza:
73%
akkor kedves kérdező elmondanám, hogy a magánnyugdíjpénztárak államkötvénybe fektetik a pénzt, nem pedig mol vagy tesco vagy gumicukor részvénybe, hanem Á-L-L-A-M-K-Ö-T-V-É-N-Y-B-E!
2010. okt. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
Olyanokat kellene megkérdezni a kedve és igencsak műveletlen bunkótól (KUncze), hogy miként lehet, hogy a piacon az állampapírok hozama az alsó referenciapont ? Azért vazze - mondanám a hatökrének -, mert az a legbiztonságosabb. MInden egyéb befeketetési termék sokkal kockázatosabb. És még van pofájuk hazugozni azt aki szimplán igazat mondott.
2010. okt. 18. 17:12
 9/48 A kérdező kommentje:
NOs, ha államkötvénybe fektetik, akkor meg nem hoznak többet mint amit az államkötvény alacsony kamata hoz vagyis szinte ugyanott vagy ahol az állam lenne. Másrészt, ha államkötvénybe teszik csak - EZ HAZUGSÁG PERSZE TESZEM HOZZÁ - akkor nem kockázatosak, de nem is lesz nagy hozam, pedig azt állítják mindenütt, hogy mekkora lesz a hozam.
2010. okt. 18. 17:14
 10/48 anonim ***** válasza:
82%
Hallod te mazochista vagy istenbizony. Valószinűleg utálod Kunczét, Bolgár Gyurit méginkább és Klubrádiót hallgatsz? :D
2010. okt. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!