Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit keres Schiffer András a...

Mit keres Schiffer András a köztévében?

Figyelt kérdés
Mármint én bírom, nem úgy értem..., hanem hogy egy fideszes tv képernyőre enged (volt) baloldali pártvezezőt beszélgetős/elemzős műsorba?

2023. okt. 12. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
23%

Ez természetes, másokat is hívnak, csak nem mennek be.


[link]

2023. okt. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
7%
Az ki?
2023. okt. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
2: Politikai analfabéták kedvéért benne van a válasz a kérdésben.
2023. okt. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Ez most tűnt fel? Már évek óta bejár oda. A kormány bárkit előszeretettel hív, aki kapható egy kis USA gyalázásra vagy ellenzék fikázásra. Schiffer pedig ezekben feketeöves nagymester. Schiffer egyébként szerintem is egy autonóm személyiség, nem vette meg a kormány meg semmi ilyesmi, ő 10 éve ugyanazt mondja, csak a kormánymédia munkatársai jól ráéreztek, hogy amiket mond az pont beleillik a jelenlegi narratívájukba, ráadásul még jobban is hangzik az ő szájából, mert hiteles ember sokak szemében a másik oldalról is a propagandistáikkal ellentétben. Így Schiffer András akaratlanul is kiszolgálja valamilyen szinten a kormánypropagandát.
2023. okt. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Többszörösét annak amit te.
2023. okt. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
Már Schiffert is megvette a fidesz?(orbán?)
2023. okt. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:))) 5-ös! Csúcs vagy, megnevettettél, pedig nem sok mindenen tudok nevetni. Pl. Apám vicceit faarccal szoktam hallgatni.
2023. okt. 12. 22:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Puzsér Róbert megadja a választ.


1:07:33-

https://www.youtube.com/watch?v=QS1JCI6Cz1o

2023. okt. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kellenek a Fidesznek az ilyen hozzá hasonló hasznos idióták, akiknek ráadásul még fizetniük se kell sokat. Futottak még: Hont, Czeglédi (mondjuk ők sokkal jobban szeretnék, ha ezért a szolgáltatásaikért jobban meg lennének fizetve)
2023. okt. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Régóta érződött nála (is) ez a szélkakas üzemmód...
2023. okt. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!