Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan miért nem látják be,...

Sokan miért nem látják be, hogy Győzike egy szerethető karakter?

Figyelt kérdés
Bevallom, hogy nekem ő a kedvenc trash celebem, mert valahogy olyan őszintén jószívűnek tűnik, a családját is nagyon szereti. Az, hogy most beállt a Fideszbe csak egy mellékes szempont, attól még viccesnek tartom és végülis kellenek az ilyenek is, akik szórakoztatják az embereket.

2023. okt. 14. 07:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
A legfőbb Ok szerintem téged idézve, hogy "trash".
2023. okt. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Pontosan olyan semmitérő igénytelen szenny életed van mint a fent nevezett illető, ezért kedveled.
2023. okt. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%

Mi a szerethető benne?


- buta mint a föld

- hangos

- magabiztos de mellette iq nuku

- nagyképű


Hát tényleg imádnivaló

2023. okt. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Esküszöm nem vagyok az az alkat, aki Wagner operát hallgatva Hölderlint olvas a kisujját eltartva. De egy ideális világban trash celebek nem kormánytagokkal pózolnak, hanem a kereskedelmi médiában szórakoztatják az ilyen színvonalra vágyókat.


Úgyis a Horthy-korszak a Fidesz kedvence. Nekem egyáltalán nem az, de mindegy. El tudjuk képzelni a mélyen vallásos, nemesi származására büszke, tengerész veterán, fehér lovon lovagló, több nyelvet beszélő Horthy Miklós kormányzót Győzike társaságában? Hát nem igazán.

2023. okt. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Kroms ***** válasza:
92%
Régebben láttam pár adását a Gőzeke sónak, abból csak az jött le, hogy azért lett híres, mert egyrészt végtelenül primitív, ami sokakat szórakoztathat, másrészt meg hajlandó magából és a családjából bohócot csinálni nagy nyilvánosság előtt. Tiszteletet vagy szeretetet viszont semmilyen szinten nem érdemel sem ő, sem bármelyik másik ócska műceleb.
2023. okt. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Kroms ***** válasza:
80%

#4

Valahogy még sosem láttam az Ormányékat Horthy-szobrot avatni vagy akár csak koszorúzni. Zsinagógában, meg zsidó egyesületek vendégeként, vagy éppen ócska celebek társaságában viszont annál többször. Vagyis lehet, hogy szavakban nagyon "Horthysta", de szavakban amúgy "nemzeti" is, csak a tetteiben sosem az. Nem véletlenül mondta anno, hogy ne azt nézzük, amit mond, hanem amit csinál.

2023. okt. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
76%
Mi benne a szerethető? Buta, mint a kő, érzéketlen, és épp szerencséje volt hogy felkapott lett, de valójában nem ért semmihez, legfeljebb az adócsaláshoz meg a seggnyaláshoz. Persze a többi cigány ezt nem így gondolja, ezért feltekint rá, és követendő példának tartja, netán "szereti".
2023. okt. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%

Győzike egy köztörvényes bűnöző, aki csak a Fidesz miatt nem ül börtönben az adócsalásai miatt.

Emellett buta mint a föld, csak azok kedvelik, akik az alsó 30%-ba tartoznak iq tekintetében, és tudnak röhögni azon, hogy valaki még náluk is butább.

2023. okt. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

"olyan őszintén jószívűnek tűnik"


Nem, csak buta, mint a vállfa, amin lóg az ingem.

Emellé nagyon harsány, és feltűnési viszketegsége is van, szerintem borzasztóan irritáló alak.

2023. okt. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Addig igaz, hogy trash celeb. Nem őszinte és nem jószívű. Na nem azért, mert belépett a fideszbe, hanem már eleve ilyen volt.
2023. okt. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!