Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Győzike egy szerethető karakter?

Győzike egy szerethető karakter?

Figyelt kérdés
Szerintem egy nagyon jóindulatú, lelkes ember, aki deklaráltan szereti is a hazáját. Őt nem az eszéért szeretjük, de sokat tehet még a cigányok felzárkóztatásáért és a kormány úgy tűnik felismerte ezt a lehetőséget.

2022. okt. 22. 22:26
 1/5 anonim válasza:
100%

Nem fog tenni a felzárkóztatásért, eddig sem tett. Nem a hazáját szereti, hanem próbál úgy helyezkedni, hogy a NAV többé ne annyira piszkálja, meg persze szereti a pénzt vélhetően.

A kormány nem ismert fel semmi lehetőséget, mert nincs is benne. Szimplán próbál dörgölőzni...

Régen vicces volt talán, esetleg valamennyire szerethető de a színfalak mögött azért nem olyan, mint amilyennek mutatta magát. Van fenn interjú a lányával, ő mesélt azért egy s mást.

2022. okt. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Felzárkóztatás? Kevés olyan cigány ember van, aki nála többet tett az ezzel a réteggel fenntartott sztereotípiák erősítéséért, és az előítéletek növelésért.
2022. okt. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
semmi másra nem kell nekik minthogy legyen valaki aki a romák szemében egy példakép / ő véleményére adó ember ezáltal bevonza a roma szavazóréteget. Ha annyira akarnának felzárkóztatást akkor miért nem indítottak sehol sem roma képviselőt vagy miért nincs romaprogramja mint az ellenzéki pártoknak akik ebből mind a kettőt teljesítették, van roma képviselőjük és romaprogramjuk is.
2022. okt. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Bevallom, nekem ő a kedvenc trash celebem kiskorom óta, egyszerűen mindig annyira szórakoztat, annyira jó dumája van.

Nem örülök, hogy milyen kapcsolata van az adócsalással, a hatóságokkal és politikusokkal... Nem szeretnék én se egy bűnözőt támogatni, elítélem amit csinált.

A cigányságra szerintem rossz hatással van (sztereotípiák növelése) és a gyerekeit sem irigylem.

A család viszont összetartó, bár lehet hogy a roma kultúra miatt az.

Szóval a konklúzióm: mint minden embernek, neki is van egy szerethető meg egy nem szerethető oldala.

2022. okt. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is nagyon bírom a Győzikét, valahogy egy jóravaló embernek tartom, aki mindig kedélyes és tényleg összetartó családja van.
2022. okt. 25. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!