Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Normális, hogy már fehér-feket...

Normális, hogy már fehér-fekete sállal sem lehet utcára menni, mert palesztinnak néznek?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel elég csípős idő volt, így sálat is vettem fel. Van egy fekete-fehér kockás sálam, azt hordom már vagy 6 éve mikor hideg van. Tegnap reggel a 3-as metrónál rám ordítottak, hogy "na ott jön egy kecske....... (itt a közösülés trágár verziója volt)". Mondom, mi a baj? "Jaa, akkor a kecske..... palesztinokat támogatod!"


Munkahelyemen megnéztem a palesztin viseletet és igen, szinte ugyan az a minta. De nem a fejemre, hanem a nyakamra tekertem, komolyan itt tartunk?! 6 évig senkinek semmi baja nem volt ezzel?



2023. okt. 19. 13:32
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
93%

A bunkókkal, hülyékkel nem kell foglalkozni. Ha más lett volna rajtad akkor abba kötöttek volna bele.

Nem tartunk itt, csak bunkók, hülyék mindig is voltak és lesznek. Most a palesztínozás volt a szöveg, legközelebb majd mást találnak poénosnak és azt fogják egymás között röhögni.

2023. okt. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
27%

Oh well, arról az országról beszélünk, ahol kerekeket szúrnak ki, államilag befogadott gyerekek miatt, vagy lányokra hivnak rendőrséget, mert épp a fodrásztól kijőve egy fátyollal védi a frizuráját, esetleg pizzabüfést vernek, mert véletlenül külföldiül szólt egy magyar vendéghez...


egy ilyen országban ez tökre normális.

2023. okt. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
30%
Ezt a társadalmat sikerült építeni a rendszerváltás után. Aztán csodálkozunk, hogy mindenhol utálnak minket Európában (meg nagyrészt azon kívül is).
2023. okt. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
41%
Ez egy ilyen ország és egyre csak rosszabb lesz.
2023. okt. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
27%
Nekem valami 10+ évről ezelőttről rémlik hogy volt valami rövid divatja ezeknek a sálaknak. Én akkor sem értettem hogy miért "divatol" bárki ezeknek az embereknek a viseletével, ami erősen összefüggésbe hozható a terrorizmussal.
2023. okt. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
#5: Én is hordtam ilyen sálat, a szüleim Jordániából hozták nekem, a mai napig megvan. Semmi köze a terrorizmushoz. Negyedrészt zsidó vagyok és ennek ellenére azt tartom a konfliktusról, hogy egyik kutya, másik eb.
2023. okt. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
56%

"A palesztin keffiyeh egy kockás fekete-fehér sál, amelyet általában a nyak vagy a fej körül viselnek. Ez a keffiyeh a palesztin nacionalizmus szimbólumává vált, amely az 1936–1939-es palesztinai arab felkelésig nyúlik vissza."


Ezek után csodálkozol?

2023. okt. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
63%

Röhejesek ezek az "ez egy ilyen ország brühühü" kommentek, mikor tele a net, hogy az imádott nyuggaton hogy terrorizálnak mindenkit, akire azt hiszik, hogy zsidó pl, de most láttam olyat, ahol arabokat terrorizálnak Angliában.

De igen, ez csak Magyarországon fordul elő. Sírjatok még.😝

2023. okt. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
66%

Akkor fel merjem venni, a kb 1 hónapja rendelt sálamat? Ezt konkrétan:

[link]


Ennyi erővel a modell is terrorista aki az oldalon van :D

amúgy ahogy 8-as is írja, egész Európában ez van.

2023. okt. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
65%
#8: Az a nem mindegy, hogy ehhez mennyire asszisztál az adott ország vezetése. Intoleráns kretének mindenhol vannak. Az arány nem mindegy.
2023. okt. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!