Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Normális, hogy már fehér-feket...

Normális, hogy már fehér-fekete sállal sem lehet utcára menni, mert palesztinnak néznek?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel elég csípős idő volt, így sálat is vettem fel. Van egy fekete-fehér kockás sálam, azt hordom már vagy 6 éve mikor hideg van. Tegnap reggel a 3-as metrónál rám ordítottak, hogy "na ott jön egy kecske....... (itt a közösülés trágár verziója volt)". Mondom, mi a baj? "Jaa, akkor a kecske..... palesztinokat támogatod!"


Munkahelyemen megnéztem a palesztin viseletet és igen, szinte ugyan az a minta. De nem a fejemre, hanem a nyakamra tekertem, komolyan itt tartunk?! 6 évig senkinek semmi baja nem volt ezzel?



2023. okt. 19. 13:32
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
29%
Most néztem több üzletben van kockás ing kabát, nem tudom a gyanútlan áldozat /vevőkkel/ mi lesz majd!
2023. okt. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
93%
Ennyi erővel aki zöld-fehér kombinációjú ruhadarabot visel az meg csak fradi drukker és megverik a metrón az újpesti ultrák, vagy mi a csöcs?
2023. okt. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Az emberek sötétek mint az éjszaka.

Belém egyszer azért kötöttek, mert zöld fehér csíkos pulcsiban voltam.

Gyerekkoromban, nőként. Gőzöm nem volt miket mondanak, csak pislogtam, hogy mi a f@sz van.?! Szaros a pulcsim, vagy mi?

Mi lesz legközelebb, megvernek a kasszánál mert narancsot vettem?

Ostoba, sötét bunkó emberek. Szégyen.

2023. okt. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!