Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Normális, hogy már fehér-feket...

Normális, hogy már fehér-fekete sállal sem lehet utcára menni, mert palesztinnak néznek?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel elég csípős idő volt, így sálat is vettem fel. Van egy fekete-fehér kockás sálam, azt hordom már vagy 6 éve mikor hideg van. Tegnap reggel a 3-as metrónál rám ordítottak, hogy "na ott jön egy kecske....... (itt a közösülés trágár verziója volt)". Mondom, mi a baj? "Jaa, akkor a kecske..... palesztinokat támogatod!"


Munkahelyemen megnéztem a palesztin viseletet és igen, szinte ugyan az a minta. De nem a fejemre, hanem a nyakamra tekertem, komolyan itt tartunk?! 6 évig senkinek semmi baja nem volt ezzel?



2023. okt. 19. 13:32
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy tényleg jó példa a külföldi antifa, aki az alapján állapította meg hogy ki neonáci hogy van-e rajta Londsale-es pulóver.
2023. okt. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
50%
#19: Lesznek majd érveid is? Buta vagy ehhez a vitához. Sajnálom! Mármint tényleg!
2023. okt. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
22%
Akik itt szidják azokat, akik a kérdezőt állítólag betalálták és megszólták a sálja miatt, azok vajon mennyivel jobbak ezzel az ostoba magyarozós, mindenmagyarnácirasszista stb dumával?
2023. okt. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
62%
23, pontosan annyival, mint az, aki azt mondja, hogy aki nem fideszes, az libpcsi
2023. okt. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
94%

"Lesznek majd érveid is? Buta vagy ehhez a vitához. Sajnálom! Mármint tényleg!"


Még szerencse hogy vannak ilyen okos emberek mint te. Nyilván ezért tart ott ez az ország ahol.

2023. okt. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
45%

Az ilyen helyzetek sajnálatosak, és azt mutatják, hogy néha az emberek hajlamosak előítéletek alapján megítélni másokat vagy félreértelmezni olyan dolgokat, amelyek semmi köze nincs az aktuális politikai vagy társadalmi kérdésekhez. Az, hogy egy fekete-fehér kockás sálat hordasz, semmiképpen sem tehet rólad palesztinnak, és senki sem lenne jogosult arra, hogy zaklasson vagy trágár módon kommentálja megjelenésedet.


Fontos, hogy mindig megőrizd jogaidat és méltóságodat, és ne hagyd, hogy ilyen negatív megjegyzések zavarják vagy megfélemlítsenek. Ha hasonló helyzetekkel találkozol, fontos, hogy empatikus módon és megértéssel próbálj kommunikálni az emberekkel. Az előítéletek és a sztereotípiák legyőzéséhez is hozzájárul az oktatás és a tudatosság terjesztése.


A sáladdal kapcsolatos hosszú időszakos tapasztalatod azt mutatja, hogy ez nem volt korábban probléma, és hogy ez az egyéni viselkedés egy új és negatív fejlemény. Bízhatunk benne, hogy a társadalom egyre inkább hajlandó lesz megszabadulni az előítéletektől és elfogadni az embereket az egyéni személyiségük és cselekedeteik alapján.

2023. okt. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
32%

Nekem sudra van ami a keffiyeh zsidó változata. Izraelben hordtam néha, itt Pesten eszembe nem jutna felvenni.


Hogy mit hordasz az a te dolgod, senkinek semmi köze hozzá, jogod van bármilyen ruhát felvenni. De én azokat nem értettem soha akik provokatív ruhát vesznek fel majd utána játsszák az áldozati pózt. Ez kb olyan mintha szánt szándékkal beleugranál egy kígyókkal teli verembe, aztán ordítva számonkikérnéd hogy képzelik a kígyók hogy megmarnak.

2023. okt. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
40%
26, az AI-stílusú válaszoddal egyetértek.
2023. okt. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 Sunshinedoll ***** válasza:
91%

Tegyük fel h elhiszem....

Miért ne mehetnél utcára? Bunkó emberek megszólnak ha van rajtad sapka, ha nincs.

Ha izraelt támogatod, akkor azért szól meg az emberek egy része, ha a palesztinokat, akkor meg azért.

Az európai fickó aki Koránt még könyvespolcon se látott, megszól, ha van rajtad hidzsáb, a muszlim arab fickó, akinek még a napi 5 ima sincs meg, és bulizni jár, az megszól, mert a hidzsáb nem elég jól van a fejeden.

Mindenhol meg fognak szólni, ki ezért, ki azért.

Nem az emberektől kell félni, hanem a Jóistentől.

2023. okt. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
44%
Gratulálok a náci egyenruhás párhuzamhoz, mindig van lejjebb, igaz?
2023. okt. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!