Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország de facto NATO és...

Magyarország de facto NATO és EU-tag-e még, vagy már látens módon a BRICS-hez és a Türk-tanácshoz tartozik?

Figyelt kérdés
De jure tudom hogy szerődött fél Magyaro. a NATO-val és az EU-val.

2023. okt. 20. 10:31
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
0%

ez EP az nem egy bíróság


érdekes, hogy itt ordítanak a lyógállamiságról egyesek, aztán meg azt magyarázzák, hogy az EP-nek joga van törvényeket hozni, joga van bíráskodni, és joga van végrehajtani is


tudjátok, nusikaista hülyék, ez a három hatalmi ág, ami a jogállamban szétválasztásra kerül

2023. okt. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
100%
11, a nemzetközi biróság, nem az EP, kérlek nézz utána, hogy mi is van Strassburgban
2023. okt. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
100%

#9

Olvasd el a kérdést birka! Hol van szó benne forrásokról, amit az átláthatóság hiánya és magas korrupció miatt jogosan vontak meg? Az egybites kifejezést is tőlünk loptad te szerencsementes...

2023. okt. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
0%

"11, a nemzetközi biróság, nem az EP, kérlek nézz utána, hogy mi is van Strassburgban"


akkor mégegyszer : magyarországtól nem jogi ítélet alapján vonják el a forrásokat, hanem "aggodalmakra" és "vizsgálatokra" hivatkozva

nyilvánvalóan azért, mert egy jogi eljárásban soha nem nyernék meg donáth annai hülyeségekre hivatkozva


de nyilván ez szerintetek jogállam és demokrácia, hogy addig tartok fenn egy kamu eljárást, ameddig hatalmba nem tolok egy hűséges cipőnyaló donáth-dobrev tandemet

2023. okt. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
100%
14, semmi gond, hogy leirtad mégegyszer köszönöm szépen, de ettől a Strassbugi biróság nem lesz egyenlő az Európai Parlamenttel és a magyar kormánynak ugyanúgy joga van biróságra menni egy be nem tartott szerződés miatt, mint az Európai Parlamentnek. Nagyon szivesen segitek neked és irom le újra és újra, ugyanazt.
2023. okt. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
100%
A türk tanács, de még a BRICS is csak egy súlytalan gittegylet, egy fórum, semmi több. Nem egy szervezet vagy szövetség vagy multilaterális szerződés vagy bármi ilyesmi.
2023. okt. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
0%

"de ettől a Strassbugi biróság nem lesz egyenlő az Európai Parlamenttel és a magyar kormánynak ugyanúgy joga van biróságra menni egy be nem tartott szerződés miatt, mint az Európai Parlamentnek."


tehát akkor egyetértünk abban, hogy nem jogi alapon vonnak el magyarországtól forrásokat, hanem politikai alapon

egyetértünk továbbá abban, hogy egy vizsgálati periódust szintén nem jogi alapon, hanem politikai alapon folytatnak le választástól választásig


miért perelné be az EU-t magyarország strassburgnál?

miért pereskedne hosszútávú együttműködésért egy olyan szervezettel ami alapvetően nem vevő rá?


na ez a válasz a kérdésre, hogy miért inkább koreai kapcsolatokat keres a kormány


köszi nusikaista hülyék!

2023. okt. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
100%

tehát akkor egyetértünk abban, hogy nem jogi alapon vonnak el magyarországtól forrásokat, hanem politikai alapon


nem, én ilyet nem irtam sehol, én csupán arra hivtam fel a figyelmet, hogy van lehetősége tenni a magyar kormánynak, egy független nemzetközi biróságnál, azellen, ami korábban állitva volt, vagyis, hogy ők nem tartják be a szerződést.


Én semmire nem célzok, semmivel nem értek egyet és semmit sem akarok ebből kihozni, egyedül annyit, hogy a magyar kormánynak joga van arra, hogy fellépjen egy ilyen ügyben.

2023. okt. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
0%

nincs lehetősége addig ameddig az EU semmilyen döntést nem hajlandó hozni, csak fenntart egy kamu eljárást

ezt felfogod?

ha meghozna bármilyen döntést azonnal szétperelhetné magyarország


szerinted miért tart már 12 éve a jogállamiság eljárást, amit még egy portugál kommunista politikussal indítottak el?

2023. okt. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
100%
19, nézd, én törvénytisztelő polgár vagyok, számomra a jog és a tövérnyek betartása a legfontosabb, tehát, ha engem jogsérelem ér, én ide fordulnék, ha a kormány ezt nem teszi meg a lehetőségei ellenére, azzal azt hiszem, hogy igazat ad nekik.
2023. okt. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!