Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most ennek a kislánynak...

Most ennek a kislánynak tényleg ez a legnagyobb problémája, a kereszténység?

Figyelt kérdés

[link]


Zárják ki a keresztény ideológiát is az iskolákból, ha az LMBTQ-ideológiát kitiltják, mivel mindkettő ideológia – jelentette ki Pankotai Lili baloldali aktivista a Nyílt sisak című vitaműsorban. Tegnapelőtt a lány főnöke, GyF ugyanígy hisztizett a keresztény Magyarország ellen. Voltaképpen mi bajuk ezeknek?


2023. okt. 24. 18:58
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

#19

Olyan személyek, akik nem szimpatizálnak a kommunista eszmével. Például én.

2023. okt. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
40%

21


Az ellenzékről beszéltünk. Ők sok tekintetben nácik, de a fasiszta kategóriába is beleférnek 90 százalékban.

2023. okt. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
70%

20


A politika sem az iskolákba való, és annak semmilyen hozadéka sem: pl bal vagy jobboldal démonizálása, lmbtq babonák.

2023. okt. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

#22

Nem. Arról beszéltünk, hogy kik a kommunisták ellenségei. Nem kizárólag a nácik, és a fasiszták. Tehát abból, hogy a Fidesszel szemben áll az ellenzék még nem fog következni, hogy az ellenzék náci, vagy fasiszta. Arra már kis sem akarok térni, hogy a Fidesz meg eleve nem is komcsi.

2023. okt. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

24


A fideszt komcsiztad le, visszaolvastam, tehát pártpolitikai szintről volt szó. Erre elterelted oda, hogy te vagy a komcsik ellensége. Ettől még az ellenzéki pártok nagy mértékben nácik, ebben igazat adok a válaszadónak.

2023. okt. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

A Biblia sehol nem ír a melegség ellen. Hogy bűn lenne, ha azonos neműt szeretsz. Csak azokat említi, akik fűvel-fával k*rv@lkodnak, meg csalják a párjukat, de ez heterókra is ugyanúgy vonatkozik.

Csak a szélsőséges, képmutató birkák miatt nem kell az egész egyházat és az összes normális tagját megbélyegezni!

2023. okt. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

#25

Kérlek idézd a kommentemet, amiben lekomcsiztam a Fideszt.

2023. okt. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

27


Mea culpa...nem a 12-es válasz volt, hanem a 11-es. Az meg lehet nem te vagy.

2023. okt. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

#28

Biztos, hogy nem én vagyok, az egy 4 pipás.

2023. okt. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

29


Bocs megint,tévedtem.

2023. okt. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!