Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek fel vagytok készülv...

Fideszesek fel vagytok készülve az EU-n kívüli életre ezek után?

Figyelt kérdés

A napokban volt EU csúcs, ahol a tagállamok vezetőinek többsége megemlítette, hogy Magyarországnak nem kötelező az EU tagjának lenni, bármikor kiléphet.

A szelfi fotókon láthatóan egyedül, zsebre tett kézzel ácsorog csak a szotyi hiányzik a szájából.

Ki van közösítve és vele együtt mi is.


Amikor azt mondja valaki, hogy nem kötelező itt lenned, az azt jelenti, hogy jobb ha mész, mielött kirakunk. Ugye ezt nem kell magyarázni.


Az EU népei utálnak minket, keleti diktátorokkal pózerol, belarusz, orosz elnök, erdogan basa, xi elnök úr, már csak a kis kimjongun hiányzik :D


Nyilvánvaló, hogy az EU-ban pária, a néppártból mennie kellett és nem tudott összehozni semmilyen tömörülést azon kívül, van egy vétója még valameddig.

Igazából annyi lopás csalás hűtlen kezelés stb van a fidesz rovásán, hogy ezek egy kormányváltás után azt hiszem bíróságról bíróságra járnának, ha nem egyből előzetesbe. Ehhez elég lenne a lélegeztetőgépes 100 milliárdos csalás is, de az csak 1 az ezerből.


Románia előzött bakker, ez azért csak mutatja, hogy hátra megyünk és nem előre :D


Szóval fideszesek, tudom orbán nem akar kilépni azért szidja folyton az EU-t meg brüsszelt mert ott látja a jövőt, de a lakosság EU pártisága már a propaganda miatt 10%-al csökkent, igaz, még többségben.

De nem hiszem hogy megvárja míg kisebbségbe kerül, a legtöbb birka elfogadja, ahogy a rezsicsökkentés csökkentést is megmagyarázták saját maguknak is, hiába mondta az egész fidesz az ellenkezőjét pár hónapja.

Szóval bejelentik és kész, egy része örül neki egy másik része meg elfogadja és megmagyarázza magának majd, nem lesz gond.



2023. okt. 29. 21:35
A kérdező szavazást indított:
Fideszesként igen, felkészültem rá hogy kilépünk, örülök is neki!!!
Fideszesként igen, felkészültem rá hogy kilépünk, de nem örülnék neki, viszont elfogadnám...
Fideszesként igen, felkészültem rá hogy kilépünk, de nem örülnék neki, rögtön inkább szavaznék a gyurcsányra az legalább EU párti!!!
Ellenzéki vagyok, természetesen EU párti, csak jöttem mozizni, mit szólnak a fideszesek :D
27 szavazat
1 2 3 4 5
 1/46 árokpart ***** válasza:
77%
Nincsen olyan, hogy bejelentik ez éppen olyan lenne mintha azt jelentenék be, hogy pl. 2026-ban nem lesz választás. Népszavazás nélkül nem léphet ki az ország az EU-ból. Az emberek többsége ráadásul EU párti még a Fideszesek többsége is szerintem.
2023. okt. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
15%

Amig nem szoktok le a birkázásról addig a fidesz lesz hatalmon.

Ha nem érted hogy miért akkor ez még egy pont a fidesznek.

2023. okt. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
46%
2023. okt. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
73%
Nem lesz semilyen kilépés:D
2023. okt. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%
"Az EU népei utálnak minket" Ez elég szuverén dolog....
2023. okt. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
78%

“Amig nem szoktok le a birkázásról addig a fidesz lesz hatalmon.“



Ha ez így menne… Zsoltiii stílusa miatt a narancskomcsi 0.0% állna

2023. okt. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:

1 Ezt melyik féknyúz oldalról szopiztátok be??? Egyszerű többséggel megszavazzék bejelentik az EU felé és kész, ők pedig elfogadják mást nem tehetnek. Egy népszavaz egyáltalán nem kell ehhez, max azért csinálnak, hogy felmérjék a szándékot. De ezt felejtsétek el, ha obán akarja, holnap megszavazza a parlament és ennyi.


2 Igen, a libsik, jobb, mint a komcsik :D


3 Jajj, a fidesz birka érzi, hogy birka, de ugyanakkor csökönyös is, mint a szamár. Már bocs, de nem fogok hizelegni egy bűnszervezetet megszavazó birkának, hogy ugyan már ne tegye tönkre az országát. Mert amíg az értelmesebbje fogja magát és lelép, addig neki erre nincs lehetősége, ezért is birka. Itt nem neked kell megadni a tiszteletet, hanem lesütött szemmel elnézést kérni tőlünk amiért egy hazaáruló pártra és diktátorra szavaztál, amivel az ország csak vesztett.

2023. okt. 29. 22:05
 8/46 anonim ***** válasza:
74%
2023. okt. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
84%
"és nem tudott összehozni semmilyen tömörülést azon kívül, van egy vétója még valameddig." Ez nem teljesen úgy van, a német sajtó a nyáron megszellőzette ezta témát, az AFD nagyon létre akart hozni egy EU-s frakciót, amiben a Fidesznek(Orbánnak) is jelentős szerepe lett volna, más pártok is benne lettek volna, de a jelek szerint egyedül Orbán volt ellene.
2023. okt. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a népek szintjén nincs nagy konfliktus. Lehet pl, hogy az aktuális német kormány meg a magyar kormány között van némi konfliktus, de pl az átlag német egyáltalán nem gyűlöli a magyart.
2023. okt. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!