Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meghalnál a hazádért ? Még...

Meghalnál a hazádért ? Még mindig ugyanúgy lángol a patriotizmus mint pl. Petőfi idejében ?

Figyelt kérdés

2023. okt. 30. 22:00
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
73%

Magyarországért a legkevésbé sem, úgy hagynám itt mint eb a szarát ha háború lenne.

Bár én még Svájcért sem halnék meg ha az lenne a hazám, pedig ott legalább lenne valamiért harcolni, de gyáva kutya vagyok.

2023. okt. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
64%

Haljon meg a haza értem.


Orbánért sose.

2023. okt. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
15%

#11: Svájc semleges ország, szóval ezzel pont mellélőttél.

#12: Magyarország 1100 éve létezik. Majd a halálos ágyadon elgondolkodhatsz rajta, ki bírja tovább... :D

2023. okt. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
66%

#23:42

Nekünk csak múltunk van. Jövőnk nincs.

2023. okt. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
85%
Nem halnék meg, mert túlságosan ellenségessé vált a közeg a jelenlegi kormány alatt. Ilyen társadalomért én nem lennék hajlandó harcolni. Máskor is voltak olyan kormányok, akiket nem szerettem, de ehhez fogható mérgező légkört egyik sem alakított ki maga körül. Sajnálom, hogy így alakult.
2023. okt. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
32%
Olyan szar ez az ország hogy semmiképpen. Amelyik nép évtizedekre megválaszt egy ilyen gyilkos diktátort, az inkább pusztuljon.
2023. okt. 31. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Ez úgy szokott lenni, hogy akik előre fogadkoznak, hogy igen, azok végül kifogást találnak, akik meg maguk sem hitték volna, azok helytállnak és ha kell meghalnak a közösségükért.


Ezért ezeknek a jóslásoknak nem sok értelme van.

2023. okt. 31. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
48%
Majd megvédi Mészaros majd mondja Andi nézd! Oroszok! A Szíj Laca szíjat hasít a hátukból meg maradjon a Karancsi és a Tiborc Pisti is. Úgyis az övéké már ez az ország, ameddig a russzkik el nem veszik.
2023. okt. 31. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
48%
Ez nem az én országom, védjék meg azok, akik ezt a náci bandát a nyakuknra szavazták.
2023. okt. 31. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Azért véded meg hogy egy szűk réteg uralkodjon a sokaság felett és kizsigerelje? (Most tökmindegy melyik oldal!) A másik a technika, ha lerohannak, 💩 nem marad belőlünk, tulajdonképpen meghalni mész oda és viszlát! Kutya se fog törődni vele, max. a szeretteid. Ez már nem a 19-20. század, de még ott is sokan elhullottak értelmetlenül.
2023. okt. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!