Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Schiffer András meleg?

Schiffer András meleg?

Figyelt kérdés
A párommal nemrégiben intim helyzetben láttuk egy fiatal, magas nővel. Ő lehet a kamu csaja?

2023. nov. 1. 15:08
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
A csaj arcát nem láttuk teljesen, mert egymásba voltak borulva. Annyit láttunk, hogy magas, fiatal. Női szemmel alkatra csinos. Párom meg is jegyezte, hogy ezt a jó nőt hol találta. Ő rühelli Schiffert, ki is megy a szobából mikor őt hallgatom.
2023. nov. 1. 16:13
 12/37 hypno ***** válasza:

#11


Tehát még abban sem vagy biztos hogy nővel láttad... :)

2023. nov. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nővel láttuk. És intim helyzetben, ahogy baráttal, rokonnal nem szokás lenni. De, ki lehet ez a nő? Nekem korábban tetszett Schiffer, egyes rendezvényekre el is mentem, ahol ő volt a meghívott vendég. Ezért is tűnt fel, hogy lámlám egy nővel enyeleg.
2023. nov. 1. 16:33
 14/37 anonim ***** válasza:
10%

13.

Szerintem te leszbi vagy!

2023. nov. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 Odüsszeusz92 ***** válasza:
Nem meleg, de mivel egy türelmetlen, ideges típusú ember (dacára a tisztességének) ezért nem maradtak meg mellette a nők és úgy általában az emberek. Ezt részben láttam, részben hallomásból tudom.
2023. nov. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Ezzel a magas pipivel látszólag nagyon meghitt viszonyban van. Nem tűnt türelmetlennek. Már megirigyeltem őket, ahogyan ölelkeztek. Ha nem meleg és nem kamu a csaj, akkor szépen néznek ki együtt.
2023. nov. 2. 15:47
 17/37 Odüsszeusz92 ***** válasza:
Ha pár másodpercig megbámultad volna, már pofákat vágott volna nem is kicsit, volt szerencsém megtapasztalni tőle. Amúgy korábban volt már csaja, tehát legfeljebb biszex lehet.
2023. nov. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Nem úgy nézett ki. Nagyon bensőségesen egymásba voltak gabalyodva. Néztük is, hogy Schiffer milyen érzelmes. A szemét is lehunyta, ahogy a csajt hosszan ölelte. A párommal átmentünk az utca túloldalára, nem akartuk megzavarni őket.
2023. nov. 2. 22:07
 19/37 Odüsszeusz92 ***** válasza:
Valószínűleg nem vette észre, hogy nézitek. Én egyszer egy focimeccsen néztem pár másodpercig és elkezdett pofákat vágni.
2023. nov. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Minket ez a veszély nem fenyegetett. A szeme csukva volt, nagyon ölelgette a csajt.
2023. nov. 4. 09:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!