Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amilyen eszeveszett a kivándor...

Amilyen eszeveszett a kivándorlás manapság Magyarországról, szerintetek is lesz még London, Bécs, Berlin magyar falu valaha?

Figyelt kérdés

Én azt látom, hogy gombaszerűen növekszik a kereslet a külföldi lakásokra. És már nem is csak az albérletekre, sokan eladják a magyar ingatlanjukat és vesznek külföldön.

Egyszerűen mindenki, mindenféle társadalmi rétegekből, egészen az írástudatlantól az orvosmérnökig, boldog boldogtalan megy ki külföldre, német vagy angol nyelvterületre főként. Mindenki húz el Magyarországról!

Gyurcsány idején még nem volt ilyen kilátástalan, reménytelen a helyzet hogy ennyien döntöttek a végleges kivándorlás mellett?


2023. nov. 2. 09:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%
Milyen eszeveszett kivándorlás? Honnan veszed ezt a baromságot?
2023. nov. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
35%
Magyarországra nettó bevándorlás van, részben a nyugatról visszaköltözők miatt.
2023. nov. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
68%
Én is azt tapasztalom, hogy egyre növekszik a kivándorlás. Csak az én ismererőseim közül az utóbbi 2-3 hónapban ment ki 14 ember. Nem volt egyszerű, de eldöntötték és mentek.
2023. nov. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom mi ezen az újdonság.

Gyakorlatilag ez az eu lényege.

Hogy oda megy dolgozni, élni az ember ahová akar.


Az meg hogy más országban 3x 4x annyit keresel ugyanazzal a munkaddal mint itthon, meg nem tolják mindenhol a képedbe a kormánypropagandát, nem halsz meg ha kórházba kerülsz, logikus hogy ez sokaknak vonzó.

2023. nov. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
Ma már azt láttom, egyre több embernek nem tetszik otbanek gyakorlatilag egy bites gyűlölködő csimbókokat csináltak a magyar népből.
2023. nov. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%
2-es: "visszavándorlás" nem létezik, ez csak propaganda!
2023. nov. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 KiMaMi válasza:
74%

Milyen visszaköltözők nyugatról? :D


Munkámból adódóan mást se látok, csak egy rakat kínait meg vietnámit, akik tucatszám veszik az ingatlanokat nálunk... tényleg felemelő érzés egy keletinek a 40. belvárosi lakását látni, miközben a magyar fiatalnak jut a csok plusz...húha...

2023. nov. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
29%

Kérdező, én országos számokat nem tudok mondani, szerintem te sem.

Én pl a környezetben azt látom, hogy egyre kevesebben mennek ki külföldre, sőt nem egy már inkább hazatért.

2023. nov. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nyugatról visszaköltözött magyarok szerintem is csak a mesében, de maradjunk annyiban hogy csak elszigetelten léteznek.

A Fidesz valószínűleg a filippínó vendégmunkásokat is hanyatló Nyugatról visszaköltöző magyaroknak tüntette fel a statisztikáiban. Senkit nem ismerek, aki egyszer megtapasztalta a jólétet Nyugaton, visszaköltözne ebbe a rosszléti banánköztársaságba.

2023. nov. 2. 11:08
 10/19 anonim ***** válasza:
70%

Magyarországra nettó bevándorlás van, részben a nyugatról visszaköltözők miatt"


Ezt melyik párhuzamos valóságban álmodtad? Vagy meg jelent előtted egy orbán-jézus? És az mondta?

2023. nov. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!