Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "kulturális és erkölcsi...

"kulturális és erkölcsi botrány a Momentum és Hadházy Ákos magatartása" Még Csintalan Sándor szerint is. Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

A beszélgetésben aktualitásként szóba került az Országgyűlésben elfogadott „A terrorizmus elítéléséről és az áldozatok melletti kiállásról” szóló határozat, amellyel kapcsolatban Csintalan Sándort megdöbbentette, hogy erre Hadházy Ákos nemmel szavazott, és a Momentum pedig nem ment be szavazni.


„Ez olyan kulturális és erkölcsi botrány, amit én nagyon nehezen tudok kezelni” [link]


nov. 2. 13:47
A kérdező szavazást indított:
Csintalannak
Hadháziéknak
18 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Én nem tudom, de a vadhajtásoknak biztos nincs.
nov. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gyűlöletből politizálsz. Hát helyes ez?
nov. 2. 14:00
 3/5 hypno ***** válasza:
86%

#2


A tapasztalaton alapuló meggyőződés nem gyűlölet.


Amúgy bármelyik döntés mellett és ellen is lehet érvelni, mert ez frankó gumicsont.

nov. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom, milyen szövegkörnyezetben esett róla szó, de kissé hiányos a felsorolás.

Novák Előd (Mi Hazánk) is „Nem”-mel szavazott.

A Momentum képviselőin kívül Bartos Mónika, Rogán Antal, Dr. Turi-Kovács Béla (Fidesz), dr. Vadai Ágnes (DK), Dr. Gurmai Zita, Dr. Tóth Bertalan, Vajda Zoltán (MSZP), Bencze János (Jobbik), Dr. Mellár Tamás, Szabó Rebeka, Tordai Bence (Párbeszéd), Toroczkai László (Mi Hazánk), Bakos Bernadett, Ungár Péter (LMP) sem ment be szavazni, továbbá Dr. Apáti István, Dócs Dávid, Dúró Dóra, Szabadi István (Mi Hazánk) bár ott volt a helyén, de „Tartózkodom”-mal szavazott.

nov. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%

Én is nemmel szavaztam volna.

Egyoldalú az egész, mert egyrészt Izrael is háborús bűncselekményt követ el a gázai civilek bombázásával, másrészt nevetséges, hogy Oroszország minden háborús bűncselekményét mentegeti a Fidesz, itt meg azonnal legénykednek, hogy keményen odamondogatnak a palesztinoknak.

nov. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!