Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszes influenszerek...

A fideszes influenszerek miért ünneplik úgy Árpa Atilla győzelmét Nagy Ervin felett a sztárboxban, mintha ez valami fideszes győzelem lenne?

Figyelt kérdés
Csak nem vettem észre és időközben ő is felesküdött a Fideszre, mint Győzike?

nov. 5. 03:03
A kérdező szavazást indított:
Igen, Árpa fideszes lett
Nekik hirtelen mindenki fideszes lesz, aki legyőz bármiben egy Fidesz-ellenes arcot
Egyéb
11 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Árpáról nem tudok semmit, viszont Nagy Ervin ha jól tudom anti-Fideszes, szóval őt utálják a fideszesek.
nov. 5. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Ez kell a népnek.
nov. 5. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

1:


Legalábbis kiállt a tüntető tanárok mellett. Ezzel lett közellenség a Fidesznél?

nov. 5. 04:46
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
#3 Nem tudom, de szerintem ennyi bőven elég nekik :D
nov. 5. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
Sokan hánynak az összes politikustól. Kár volt Ervinnek is elkezdenie politizálni, maradt volna meg "csak" színésznek. Annak szerettük és annak is ismertük meg.
nov. 5. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A bűnözők, volt bűnözők mind szimpatikusak a fideszeseknek. Tudják -vagy csak belül érzik- hogy ők is mind bűnözők erkölcsi és morális értelemben.
nov. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy sok meleg megafonos eddig ugy tekintett az RTL-re minr valami sátánra, és kiderül, hogy nézik, még beszélnek is róla....
nov. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Árpa Attila kilenc éves korában szerepelt Werner Herzog Nosferatujában, ahol Klaus Kinski játszotta a vámpírt. Na most: Kinski totálisan pszichopata, közveszélyes őrült volt, és Herzog sem kimondottan az a matyóhímzés (bár tény, hogy róla még nincs olyan felvétel, amin őrjöng - de előfordult, hogy Kinskit pisztollyal instruálta). Nagy kár, hogy Árpa karrierje nem ért véget ott és azon a ponton.
nov. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Baj, hogy ilyen szitukban is összemosódik a dolog a politikával.
nov. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
11%
Nagy ervinke egy annyira irritáló alak, hogy minden jó érzésű ember örül, ha képen nyomják.
nov. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!