Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dúró Dóra miért csinál reklámo...

Dúró Dóra miért csinál reklámot az lmbtq tartalmaknak? Miért kell ilyeneket egy jobboldali embernek népszerűsíteni?

Figyelt kérdés

Ledarált egy mesekönyvet, ami még lmbtq körökben is ismeretlen volt azelőtt, de utána, kifejezetten miatta annyira felkapott lett, hogy újra kellett nyomtatni, sőt, más országokban is megjelent a fordítás.

Most meg a kiállításos mizéria. Azóta meg is nőttek a jegyeladások, amióta Dúró Dóra felszólalt ellene.


2023. nov. 6. 12:20
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
85%

Miért pontoztátok le a 8-as válaszom?

Pszichológiai tény, hogy az aki a melegekkel foglalkozik állandóan az ő maga is meleg tudat alatt. Ez tény. Egy teljesen heteroszexuális embert NEM érdeklik a melegek, semmilyen szinten!

2023. nov. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
0%
#11 Nem tény, ez egy hazugság, amit ti LMBTQP-propagandisták terjesztetek azért, hogy a társadalom veletek szembeni természetes immunreakcióját természetellenesnek állítsátok be.
2023. nov. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
83%
Bocsánatot kérek, de melegként (biszex vagyok, de itt ez egykutya), én nem akarok hetero emberek szokásaival foglalkozni, engem rohadtul nem érdekelnek. Viszont ez a nő konstans rám van kattanva.
2023. nov. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
9%
#13 Mi heterók sem akarunk a ti szokásaitokkal foglalkozni. Éppen ezért nem tetszik, hogy úton-útfélen ránk akarjátok tukmálni.
2023. nov. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
97%
14, én nem akarok senkire semmit sem tukmálni, egy dolgot akarok. szabadon élni és, hogy ne szóljanak bele az életembe, se vallási, se politikai alapon, amikor se vallásos nem vagyok, se politikai alap.
2023. nov. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
87%

12-es

De igen. Gondolj bele. Például engem sosem érdekeltek az autók, kisfiú koromban sem fogott meg a téma egyáltalán, más fiús dolgok érdekeltek. Ez a mai napig nem változott. Így hát nem érdekelnek az autók, nem érdekel ki milyen autóval feszít, azt sem tudom milyen árban vannak az autók akár az újak akár a használtak, sőt még a benzin árát sem tudom. Azért mert egyszerűen nem érdekel, nem része a gondolataimnak.


Akkor felmerül bennem a kérdés, hogyha te nem vagy meleg egyáltalán, akkor miért érdekelnek téged a melegek?

2023. nov. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
19%

#15 Szabadon élhetsz és nem szólnak bele az életedbe. Mi heterók is azt szeretnénk, ha nem szólnátok bele az életünkbe.

#16 Nem érdekel, amit írsz. Már ez is cáfol téged.

2023. nov. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
82%

16. Ezért kapják a pénzt a fidesztől.

A mi hazánk ezért nem valódi problémákkal foglalkozik, hanem hergel lényegtelen dolgok felnagyításával.

Speciális hely vár rájuk a pokolban.

2023. nov. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
11%

#18 "Ezért kapják a pénzt a fidesztől."

Forrás?

2023. nov. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
66%

19

[link]

2023. nov. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!