Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dúró Dóra miért csinál reklámo...

Dúró Dóra miért csinál reklámot az lmbtq tartalmaknak? Miért kell ilyeneket egy jobboldali embernek népszerűsíteni?

Figyelt kérdés

Ledarált egy mesekönyvet, ami még lmbtq körökben is ismeretlen volt azelőtt, de utána, kifejezetten miatta annyira felkapott lett, hogy újra kellett nyomtatni, sőt, más országokban is megjelent a fordítás.

Most meg a kiállításos mizéria. Azóta meg is nőttek a jegyeladások, amióta Dúró Dóra felszólalt ellene.


2023. nov. 6. 12:20
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
91%
17, figyi, én anyám életére esküszöm, hogy nem járok templomba, nem járok vidékre évi 1 alkalmat leszámitva, nem járok fidesz és mihazánk gyúlésre sem. Kiegyezünk?
2023. nov. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
0%
#21 Felsoroltad azt a néhány helyet, ahol még nincs LMBTQP-propaganda. (Mondjuk vidéken van bőven.) Azzal egyeznék ki, ha máshol se lenne.
2023. nov. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
22, akkor megegyezhetünk, hogy én ide be sem teszem a lábam, viszont azt kérem cserébe, hogy szakadjatok már le rólam és a hozzám hasonló emberekről és hagyjatok minket békén és ne csináljatok politikát a szexualitásból.
2023. nov. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
5%
#23 Ti csináltok politikát a szexualitásból, mert folyamatosan a normális emberek orra alá dörgölitek az aberrációtokat, és fel vagytok háborodva, ha nem kérünk belőle. Ha ezt nem csinálnátok, sokkal többen elfogadnák a homoszexualitást.
2023. nov. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
96%
Én nem csinálok semmit, csak létezem. Nem vagyok politikus, nem vagyok párttag, nem vagyok egyházi felekezet tagja és nincs semmilyen irodám, vagy szervezetem se. Nekem az égvilágon semmilyen befolyásom sincs senkire. Én cask az életem szeretném élni úgy, hogy lehetőleg egy politikus se pofázzon bele, hogy mit és, hogy kellene csináljak és kivel.
2023. nov. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
0%
#25 Itt tolod az LMBTQP propagandát már nem tudom hányadik válaszban. Szóval nem igaz, hogy nem csinálsz semmit.
2023. nov. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
96%
Vagyis, az, hogy szeretnék úgy élni, hogy a politikusok ne csináljanak poltikát belőlem és hagyjanak engem békén, az már propagandának minősül?
2023. nov. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
0%
#27 Ha nem nyomnátok a propagandátokat, mindenki békén hagyna titeket. Szóval ha valóban ez lenne a célod, akkor te sem írogatnál ide.
2023. nov. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
96%
Egy emberrel beszélsz, miért használsz többesszámot?
2023. nov. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
0%
#29 Mert az LMBTQP-propaganda világméretű jelenség, nemcsak te műveled.
2023. nov. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!