Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az "információszabadságra"...

Az "információszabadságra" hivatkozva 10 évre titkositották a virus alatt készült aktákat, ezzel minden rendben van?

Figyelt kérdés
Kérdés az, hogy Kik elöl titkositották, mi okból?
2023. nov. 8. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
7%

Na vajon miért? A vakcinák mellékhatásait, áldozatait stb. el kell titkolni. Inkább nem is mesélek semmit, de tudnék mit.

A lényeg hogy sokan meggazdagodtak belőle a vakcinagyárak részvényesei. De én okos voltam és nem oltattam be magam, mert akkor is tudtam hogy erre megy ki a játék.

2023. nov. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Szerencsére a népszámlálásból és az aktiv TAJ számok adataiból, viszonylagos pontossággal megállapitható, hogy 2019 és 2022 közt, közel 200.000 emberrel lett kevesebb az országban. Igy nagyságrendileg kimondható a magyar áldozatok száma. Persze, ez sem pontos, de legalább megközeliti a valóságot.
2023. nov. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Itt a túlárazott fideszes átjátszó cégeken keresztül történt vakcinabeszerzésekről és légzőgép bizniszről van szó.

Amikre milliárdokat dobott ki a kormány.

Hogy utána elajándékozza vagy kukázza esetleg azóta is porosodjon raktárakban jó pénzt keresve a ner közeli raktáraknak.

És még most is szerez be lélegeztető gépeket a honvédség a covid miatt.


Gusztustalan hogy a Fidesz még egy járványon is a profitot látta. Közben lakosság arányosan EU-ban itthon halt meg a legtöbb ember. Vajon miért?

2023. nov. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Undorító férgek akik ezen nyerészkedtek. Hányinger
2023. nov. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg problémás az az adathalmaz, azért lett titkos.
2023. nov. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!