Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ propagandisták vagy...

Az LMBTQ propagandisták vagy a homofóbok az agresszívabbak?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem mindkét tábor eléggé szélsőséges irányba megy és egyre inkább polarizálódik a társadalom. Előbbiek kezében azért mégis több eszköz van, mert a média és a popkultúra rendesen felkarolta őket.

2023. nov. 9. 20:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
15%
Csal az lmbtqp, mert olyan hogy homofóbia nem létezik, csak kitalált szó!
2023. nov. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
59%
A homofóbok.
2023. nov. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
51%

LGBTQ van, nem LMBTQ. Ha ezen az oldalon körülnézel, egyetlen agresszív LGBTQ-s kérdést vagy választ nem tudsz mutatni. Ellenkező oldalról viszont rengeteget, és még több olyat, ami erőltetetten próbál a kettő közé egyenlőségjelet tenni. Van egy jelenség, ami létezik, a másik meg azért hisztizik, mert a másik is létezik, és már a színes cukorkákban is LGBTQ-terrort és elnyomást látnak. Annak idején senki nem hőbörgött amiatt, hogy Freddie Mercury vagy Haumann Péter nőnek öltözött. Ha ma tennék ugyanazt, máris sírnának a jobberek, hogy micsoda elnyomás, itt már lassan kötelezővé teszik, David Bowie pedig naponta ezerszer átműtteti magát.


Én jóformán csak akkor hallok erről a témáról, amikor a jobberek emiatt sírnak. Egyáltalán nem zavarnak mások másfajta szokásai, mert attól az én életem még nem lesz kevesebb.

2023. nov. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
53%
Eleve az egyik nyílt gyűlölködést, a másik elfogadást jelent. Nem egy kérdés alatt olvasom, hogy egyesek halállal büntetnék a homoszexualitást. Tehát vajon melyik csoport lehet az agresszívabb? 🤔
2023. nov. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
31%

Az lmbtqp gyűlölködő a homofób az fél (benne van a nevében fóbia=félelem, de ilyent még nem találtak, tehát nem létezik!)


Pontozzatok le ha igazam van!

2023. nov. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
58%

Nincs olyan hogy LMBTQP, ugyanis a pedofilok nem tartoznak ide. Aljas, gusztustalan dolog az LMBTQ embereket pedofilokkal összemosni.


A homofóbok végtelenül agresszívak.

2023. nov. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
89%
#8 látod, ebben a kommentben már sokkal jobban ment a helyesírás, ügyes vagy. A következő lépés, hogy ne beszélj hülyeségeket. Itt az oldalon is lehet olvasni, hogy egyesek “halomra” lőnék a melegeket. Szerinted ez a csoport agersszívabb, ugyanolyan agresszív, vagy kevésbé agresszív, mint az a csoport, akik szerint a melegeknek egyenlő jogokat kellene biztosítani?
2023. nov. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
41%
Értelmes ember egyikkel se foglalkozik. Teljesen jelentéktelen ez a kérdés egy hétköznapi ember életében. Aki akar, az buzuljon. Aki meg emiatt hisztériázni akar, az nyugodtan tolja, ahogy a csövön kifér.
2023. nov. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
72%

Hallotál már olyanról, hogy melegek vertek meg csoportosan homofóbokat?


És olyat, hogy homofóbok vertek meg melegeket?


Én még csak a második esetről hallottam.

Szóval, itt a válasz.

2023. nov. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
50%

11.

Olyat hallottam, hogy antifa terrorszervezet támadott meg 8an egy ellen utcai járókelőket arra homofóbiára hivatkozva ami nem létezik!

2023. nov. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!