Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ propagandisták vagy...

Az LMBTQ propagandisták vagy a homofóbok az agresszívabbak?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem mindkét tábor eléggé szélsőséges irányba megy és egyre inkább polarizálódik a társadalom. Előbbiek kezében azért mégis több eszköz van, mert a média és a popkultúra rendesen felkarolta őket.

2023. nov. 9. 20:26
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

#11

Jó, de az általános, hogy próbálják minden eszközzel megszégyeníteni azokat, akik ellenzik az LMBTQ nyomulást.

2023. nov. 9. 22:12
 12/25 anonim ***** válasza:
23%

Tehát nem hallottál, köszönjük! Az Antifa nem egyenlő az LMBTQ-val és ez a sokan egy ellen akciót a szélsőjobbos skinheadek is nyomják, náluk természetes dolog. Egyformán undorító bármely oldaltól az ilyesmi. De a kérdés nem erről szól!


Soha nem hallottam, vagy tapasztaltam olyat, hogy meleg bandák túlerőben heterókra vadásztak volna, míg a homofób skinheadeknél szinte sport a "b|_|zi-verés". Tehát a homofób szélsőségesek nyilvánvalóan jóval agresszívabbak.

2023. nov. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
27%

Én homárfób vagyok és a buzulás minden formájára halálbüntetést vezetnék be és a bírónak nem is lenne mérlegelési jogköre, nem lenne enyhítő körülmény minden esetben kötelezően ki kéne szabni.


Tehát szerintem én vagyok a legagresszívebb.

2023. nov. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
40%

"a homofób skinheadeknél szinte sport a b|_|zi-verés"


Ezt minden állampolgár számára kötelezővé kéne tenni, ne csak a szkinhedek dolga legyen, ők sem győzik annyi a buzzancs.

2023. nov. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%

A homofóbok fizikai síkon, az LMBTQ-propagandisták kulturális síkon agresszívek.


Megjegyzem: a homofób szó alatt azokat értem, akik valóban gyűlölik a homoszexuálisokat. Ezt azért tartom fontosnak megjegyezni, mert ma már mindenkire ráhúzzák a homofób jelzőt (akárcsak az antiszemitát), elég az, ha az ember nem ért egyet azzal, hogy a házasság fogalmát újradefiniálják.

2023. nov. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
47%

Lássuk csak. Ha heteroként ellenzem az LMBTQ nyomulást, akkor az LMBTQ szerint b#zi vagyok. Ennyi az érvrendszerük: aki nem b#zi az igazából b#zi.

A homofóbia meg egy kreált szó, aminek a jelentése is logikátlan.

Ezt elég agresszíven tolják a képembe, szóval adja magát a kérdésre a válasz.

2023. nov. 10. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
57%

Én nem látok a hírekben rendszeres bziverést.

Ellenenben tele van minden szivárványos propagandával.

Akkor most ki nyomul agresszíven?

2023. nov. 10. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
18%

"Akkor most ki nyomul agresszíven?"


A homofóbok.


Szivárványos propagandát sosem láttam, csak a kormány pofázik róla. Ellenben szélsőjobbos homofóbok beszámolóit a melegverésről, mint programról nem egyszer hallottam a neonácik beszámolóikból.

2023. nov. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:

Környezettől változó.

Itt magyar országon a homofóbok darálnak mese könyvet, Angliában az LMBTQ-us aktivisták égetnek Harry Pottert.

2023. nov. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
52%

#18: Nem láttál még szivárványos propagandát soha? Ez komoly?

Mármint úgy érted azon túl, hogy az egész júniust ratyihónappá nyilvánították, vonaglós felvonulást szerveztek a városon keresztül, random politikusok szivárvány színűre festenek padokat, vagy pl a Coca Cola szivárványos címkével parádézik?

Vagy ezek mind csak valami fordított pszichológia alapján működő szélsőjobbos homofób szervezkedések?

2023. nov. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!