Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha ennyire büdös, rossz és...

Ha ennyire büdös, rossz és minden magyar megrontója az Európai Únió, nem lenne értelmesebb a magyar tagságról népszavazni a következő nemzeti népszavazáson az ukrán helyett?

Figyelt kérdés
Miért nincs még HUXIT?

nov. 12. 06:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
19%

Ha mi ilyen rosszak vagyunk az EU-nak, miért nem raknak ki bennünket?

Egyébként migráció kapcsán sorolnátok az EU fantasztikus megoldási javaslatait?

nov. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
1 nem ezt kérdeztem. kérlek a kérdésre válaszolj. Nem az a kérdésem, hogy az EU akar-e minket, hanem, hogy miért az ukrán tagságról népszavazunk a magyar tagság helyett. Kérlek szépen, erre válaszzolj.
nov. 12. 07:05
 3/28 anonim ***** válasza:
19%

Oké. Egyrészt ez nem népszavazás, hanem nemzeti konzultáció. Gondoltam szólok.

Másrészt a Fidesz még bízik benne, hogy az EU képes lehet visszatérni a józanság útjáta, emiatt nem erről szólnak a konzultáció kérdései.

Szerintem ilyen téren a Fidesz naív idiótákból áll. Tessék, itt a válasz.

Én is várom a válaszod a kérdésemre.

nov. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
84%

"Ha mi ilyen rosszak vagyunk az EU-nak, miért nem raknak ki bennünket?"


Erre, jelenleg nincs mechanizmus.

nov. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
13 év nem volt elég, hány év kell még ehhez? Az ország sorsa nem fontosabb, mint egy vágyálom, hogy változtatni lehet valamin, ami láthatóan nem megy?
nov. 12. 07:13
 6/28 A kérdező kommentje:
3, tégy fel kérdést, ez az én kérdésem, nekem csak kérdésem van, válaszom nincs.
nov. 12. 07:14
 7/28 A kérdező kommentje:
4, a vétónk figyelmenkivül hagyására sem volt mechanizmus, megoldották, a Brexitre sem volt mechanizmus, megoldották. A mechanizmus hiánya egy jól hangzó semmi.
nov. 12. 07:17
 8/28 anonim ***** válasza:
6%

7


De miért az az elvárás, hogy minden agymenésre bólogassunk? Az pedig mennyire jogállami, hogy ha őrültségekre vétózunk, akkor egyszerűen figyelmen kívül hagyják? Na addig álljon fél lábon az EU amikor mi az ukránoknak pénzt utalunk.

nov. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Na pontosan ezért lenne sokkalta lényegibb kérdés az ukrán helyett a magyar tagságról népszavazni.
nov. 12. 07:26
 10/28 anonim ***** válasza:
5%

Leírtam, hogy miben bízik a naív Fidesz. Aki azt hiszi, hogy egy ilyen undorító EU képes megváltozni, az egy elvakult agymosott idióta.

De cáfoljatok meg, ha nincs igazam.

nov. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!