Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A libsik új reménysége Azahriah?

A libsik új reménysége Azahriah?

Figyelt kérdés

Elkezdett politizálni a fiatal zenész. Ez azért veszélyes, mert a rajongói gyerekek még! Beléjük neveli ezt a pc woke életérzést, és így megvan nekik mondva hova kell szavazni.


"

Párizsban lefotózott Azahriah egy plakátot, majd „megköszönte” a Mi Hazánknak, hogy ilyen Magyarországon nincs.


„Kedves Mi Hazánk Mozgalom! Ezt a plakátot láttam Párizsban és szó szerint befostam, annyira lesokkolt, hogy ilyen felháborító plakát létezik. (…) Köszönöm nektek, hogy otthon ilyen nem fordulhat elő” – írta Azahriah az Instagram-sztorijában.


Az ominózus plakáton egy férfi látható, aki egy tütüt visel.


A zenész arra utalhatott a posztjában, hogy a Mi Hazánk politikusa, Dúró Dóra nemrég „feljelentette” a Magyar Nemzeti Múzeumban levő Nemzetközi Sajtófotó Kiállítást, mert a kiállítást 18 év alattiak is látogathatják, pár fényképen pedig az LMBTQ-közösséghez tartozók is láthatók. Márpedig ez a képviselő szerint sérti a kormány által gyermekvédelminek nevezett törvényt."


Bezzeg a no go zónákat nem fotózgatta!


2023. nov. 13. 10:01
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem hagyjuk ki Bauko Attilat (Azahriah) a politikabol. O meg egy kolyok. Alig van a karrierjebol fel ev hatra. Zenelesbol is allitom egyedul a gitarhoz ert, a tobbi elektronika, amihez persze kell kreativitasi tehettseg, de nem hiszem, hogy o lesz az uj Linkin Park egymaga, vagy a kormanyvalto tenyezo.
2023. nov. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
29%
#11: Viszont valószínűleg le tudja írni helyesen, hogy tehetség.
2023. nov. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:

#12 nem biztos!

[link]


Nekem is rossz a helyesírásom, de a legénynek is borzalom :D

2023. nov. 13. 11:08
 14/39 anonim ***** válasza:
32%

És "tehetségtelenül" és rossz helyesirással is több emberhez jut el az üzenete, mint a vezető politikusoknak együttesen.


Az irigységből ugyanúgy nem tud a magyarság kinőni, mint, ahogy az önkritika hiányából sem.

2023. nov. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
71%

En ellenzeki vagyok, de kerlek ez a gyerek meg ne politizaljon. 30 evesen talan, de volt mar ra pelda aki bukott meg akkor is. Plane ilyen "szoszerint befostam" politikai nem is tudom mi... hatasgyakrolas probalkozassal. Maradjon a zenelesnel.


es 12, te neked sosincs helyesirasi hibad, ugye? Istenem...

2023. nov. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
44%

#13: A szarkazmust pedig az SZ betűnél keresd az értelmező kéziszótárban.


#15: Mert fiatal, már ne is legyen véleménye, ugye?

2023. nov. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
63%
Jaj, az irigykártyát sosem unják meg egyesek. Akkor Orbánnal is csak annak lehet baja, aki irigykedik rá?
2023. nov. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
29%

17, én nem az egyes vagyok, hanem a 14-es, én irtam, hogy irigységből nem tud kinőni a magyarság.


Egyébként meg Orbánra egy cseppet sem vagyok irigy, sőt, másnak is adnám a hatalmát, ha rajtam múlna.

2023. nov. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
85%
Akkor te is érted, hogy az, hogy kritizálsz valakit, nem csak azért lehet, mert irigy vagy rá. Ez most egy divatos hárítás mindent erre fogni.
2023. nov. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
76%
Szegény gyereket hallottad már beszélni? Mint egy telepi cigány úgy beszél
2023. nov. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!