Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A libsik új reménysége Azahriah?

A libsik új reménysége Azahriah?

Figyelt kérdés

Elkezdett politizálni a fiatal zenész. Ez azért veszélyes, mert a rajongói gyerekek még! Beléjük neveli ezt a pc woke életérzést, és így megvan nekik mondva hova kell szavazni.


"

Párizsban lefotózott Azahriah egy plakátot, majd „megköszönte” a Mi Hazánknak, hogy ilyen Magyarországon nincs.


„Kedves Mi Hazánk Mozgalom! Ezt a plakátot láttam Párizsban és szó szerint befostam, annyira lesokkolt, hogy ilyen felháborító plakát létezik. (…) Köszönöm nektek, hogy otthon ilyen nem fordulhat elő” – írta Azahriah az Instagram-sztorijában.


Az ominózus plakáton egy férfi látható, aki egy tütüt visel.


A zenész arra utalhatott a posztjában, hogy a Mi Hazánk politikusa, Dúró Dóra nemrég „feljelentette” a Magyar Nemzeti Múzeumban levő Nemzetközi Sajtófotó Kiállítást, mert a kiállítást 18 év alattiak is látogathatják, pár fényképen pedig az LMBTQ-közösséghez tartozók is láthatók. Márpedig ez a képviselő szerint sérti a kormány által gyermekvédelminek nevezett törvényt."


Bezzeg a no go zónákat nem fotózgatta!


2023. nov. 13. 10:01
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
58%
#20: Attól még lehet igaza. A buta embereknek is lehet szerencséjük amikor gondolkodnak, csak a FIDESZ-eseket kerüli el az átlagnál nagyobb ívben ez a szerencse.
2023. nov. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
85%

Na most irok par szamot tole az albumaibol ranezek:


- RÉT

- 4K LOVE

- MIND1

- EL BARTO

- tevagyazalány (nekem ez eleg c -osan hangzik de oke, helyesiras akkor most hol ugye.)

- Dopamin

- vicc

- Tisztán iszom

- Delirium

- Drogba

- Miafasz


Ez max a 14 - 20 eveseknek jon be mert "meno". Ki a fene az aki ezeket hallgatja 25 - 30 dolgozo, felelossegteljes felnottkent? Szerintem meg Donath Anna sem csak latja, hogy a tinik felkaptak aztan bennuk latja a remenyt majd amikor o maga lesz Donath Anna 60 - 70 eves, mert a Fidesz sajnos maradni fog nem kis ideig. Meg kb 3 - 5 de kimerem mondani 6 ciklusa is lesz. Mar csak a mostani tinik meg csecsemok tudjak levaltani ezt a kormanyt. Mi mar nem. Vagy magatol esik ossze a Fidesz.


Ja es elnezest az egezetek hianyaert, angol billentyuzetem van aki belekotott, utalom atvaltogatgni magyarra, es igy is ertheto amit mondok, nem kell izmoskodni, hogy egy "t"-t lehagytam meg nincs ekezet, szerintem ez legyen a legnagyobb baj ebben a temaban.


Mi biztos azt akarjuk, mondom en is ellenzeki vagyok, de en ezt fiut nem vallalom fel, de attol fuggetlenul szavazok az ellenzekre, de mar az, hogy vele politizalnak, ilyen stilusu emberrel, meg amit a kerdezo belinkelt, katasztrofa.

2023. nov. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
30%

#22: Az azért minimum vicces, hogy helyesírásért kritizálsz egy művészt, ezzel a helyesírással.


De vonatkoztassunk most el Azariah-tól, menj el Párizsba, nézz körbe. Egy olyan várost fogsz látni, ahol békésen együtt él mindenféle színű, szagú, nemű és szexuális orentációjú ember. Sok ilyen ember, mert Budapest Párizshoz képest egy nagyobb falu, mégis azt fogod látni, hogy a busszofőr türelmesen megvárja a huszadik buszra futót is, és heteket kell várnod egy hangos utcai dudálással illetve nemzetközi kézjelekkel egybekötött dudálásra, pedig a közlekedés, hát, nem az erősségük maradjunk abban.

2023. nov. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
89%

23


Nezd vissza a kommenteket a helyesirasrol meg a Bauko Attilaerol a belinkelt kepet, amit nem is en linkeltem be. Illetve egy illetonek szolt aki teljesen ki volt akadva, hogy a tehetseg szot tehettseg-nek irtam, bevallom igen, es fel is robbant a Fold. Csak nagy pofara eses volt, amikor a kerdezo linkelte be hogyan ir Bauko.


Nekem a fiuval semmi bajom, nem hallgatom, nem is figyelem, tinknek szol szeintem a zeneje ahogy elneztem a cimeket. Es ezert mondtam, hogy ellenzekikent, ne egy ilyennel politizaljunk, akit mellesleg ki is rugtak a sulibol es miatta mar az is meno most mar. A kicsapassal nem ertek egyet, de azzal igen, hogy fos az oktatasi rendszer.


Sem az altalanos, kozep vagy felsofoku (ez tobbfaktoru az utolso) nem teljesithetetlen. Foleg az elso ketto. En csak erre mondtam, hogy egy ilyen paradigmara ne epitsunk ellenzeki kampanyt mar igy elore mert ezt fix osszedobja a pestisracok meg az ilyen propaganda oldal es ez a valosag, ok meg ezt ugy el is fogjak torzitani, hogy besz*rsz.


Es a Fideszesek meg fideszesebbek lesznek ettol, sot talan valakit el is tantoritanak az ellenzektol es el sem mennek szavazni mar mert ez tenyleg szamomra is azert mar egy hatar.

2023. nov. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
13%
#24: Még mindig nem érted miért írta így az ominózus szöveget ugye?
2023. nov. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
67%

4

."Most voltam Párizsban. Nem voltak no-go zónák, köszönik elég jól vannak."


Melyik részen voltál, pontosan mikor?


Elmondanád ezt a meghalt tűzoltóknak?



[link]


Strasbourgban tiltakoztak a francia tűzoltók, mert elegük van a no-go zónákban őket érő agresszióból

Békési Marcell

2020.01.19. 14:34


Kilenc hónap alatt 1274 esetben támadtak francia tűzoltókra a no-go zónákban.

2023. nov. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
95%
#26: Bejártam Párizst, egy hónapot voltam ott munka miatt, többek között akkor is amikor Titeket azzal etettek, hogy zavargások vannak. 888 mint forrás? :D Ők azok akik rendszeresen használnak ilyen cikkekhez illusztrációnak olyan anyagokat amik más földrészen készültek, ugye? Köszi!
2023. nov. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
19%

27

Nehogy válaszolj a kérdésre melléduma helyett...!


[link]

2023. nov. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
95%
27. ugyanez volt idén szilveszterkor Berlinben és ugyanezt csinálták. Ott annyi történt, hogy 3 év után -covid miatti korlátozások- először engedték a tüzijátékot és a petárdázást és 1-2 autó valóban kigyulladt -de egy 10 millás városban, ez az év bármelyik napján meg tud történni- és ezt úgy adta elő a magyar propagandagyár, minthogy ég Berlin, meg mittomén. Közben meg kint voltam szilveszterkor és semmi sem történt.
2023. nov. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
94%
#28: Válaszoltam csak sajnos nem érted amit olvasol. Vagy nem akarod érteni. Nem tudom melyik a rosszabb.
2023. nov. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!