Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Lekordonozták egy kiállítás...

"Lekordonozták egy kiállítás pár képét a Néprajzi Múzeumban, és külön teremőr vigyáz rá, nehogy melegeket lássanak a fiatalok" - Nem lehetne őröket (rendőr, biztonsági őr) alkalmazni a tmegközlekedési eszközökön?

Figyelt kérdés

Tekintve, hogy fiatalokat napi szinten molesztálnak részeg, drogos elmebetegek a HÉV-en, hajléktalanok összesz*rják a közlekedési eszközököt, c*gányok fenyegetnek és terrorizálnak fiatalokat (is)?

Ez nem lehetne fontosabb?


nov. 13. 10:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Dehogynem. A kormánynak viszont fontosabb a látszat, mint hogy a valós közbiztonsági problémákkal törődjön.
nov. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Az, hogy mi a fontos, azt egy ember dönti el, mint ahogy minden egyéb kérdésben is ő dönt.
nov. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Ebben az országban a problémamegoldás, az annyiból áll, hogy kirúgunk valami nevesincs "szakembert", vagy lekordonozzuk és lefóliázzuk és onnantól megvan oldva.

Esetleg veszünk 10000 használhatatlan lélegeztetőgépet, ami a raktárban porosodik szintén milliókért.

nov. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

x4

És - szerinted - egy kiállítás vagy egy klasszikus könyv vagy egy klasszikus film lmbtq propaganda? (Gondolom igen, mert a nagy ember ezt mondja.)

nov. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
4, tiszta szerencse, hogy nem korlátozhatod, hogy felnőttként mit nézzek, vagy, mit nem, de, ha már megnéztem egy melegtartalmat és ettől meleg leszek, akkor utána egy Barátok Közt-től, vagy Szomszédoktól tuti visszaváltozok heteróvá.
nov. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#4 A legnagyobb aberrációt eddig azoknál láttam, akik M1-et néznek és Origot olvasnak. Valahogy úgy láttam, az átlag IQ 20 és 40 között van maximum.
nov. 13. 11:12
 7/11 anonim ***** válasza:
18%

Hogy kerül a Néprajzi Múzeumba fénykép a bárhol élő melegek mindennapjairól?

Amikor én 20-30 évvel ezelőtt végignéztem a kiállítást, akkor a magyar parasztemberek életéről, szokásairól, munkájáról volt a kiállítás nagy része, meg minden, ami ehhez kapcsolódott. Nyilván lehet más vidékek népeinek a kultúráját ugyanúgy bemutatni, de az, hogy az 1960-as években egy meleg közösség hogyan él, ez rohadtul nem tartozik a Néprajzi Múzeum profiljába.

Megint ott tartunk, hogy a melegek már mindenhol meg akarják magukat mutatni és most beleszaladnak ebbe a jogszabályi tiltásba. Ami persze túlzó, de van némi alapja és nyilván reagálás az eddigi meleg-nyomulásra.


Egyébként én a legtisztább ügynek azt tartanám, ha lenne egy LMBTQ kiállítótér valahol Budapesten, és minden olyan kiállítást, amiben szerepel ilyen tartalom, oda raknának. A többit meg nézhetnénk úgy, ahogyan régen is. A kosárfonás vagy a pápuák fejdísze mellé nem valók a melegekről szóló fényképek, ezt kéne megérteni.

nov. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Orbánnak nagyon fáj, hogy az egyik fia meleg lett, és ő tényleg elhiszi, hogy azért lett az, mert egyszer látott a tévében valami filmet, amiben melegek voltak. Erről szól ez az egész, semmi másról.
nov. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8

Bonyolult a Világ. Vagy nem is annyira?

nov. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
A rendszer önmaga karikaturája lett.
nov. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!