Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted igaza van Dobrev...

Szerinted igaza van Dobrev Klárának?

Figyelt kérdés

Dobrev Klára a videóban a bérekről beszél:

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=IgChUJtHTb0


Igaza van szerinted? Ha igen miért, ha nem akkor miért?



nov. 20. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Igaza van abban, hogy lópikulára sem elég a minimálbér emelés. Igaza van abban, hogy a közalkalmazottaknak is kellene bért emelni.

De az a baj, hogy ehhez első körben a gyerekgyárosok tenyészpénzeit kellene visszavágni, nem az akkugyárakat. Persze az akkugyár is gond olyan szempontból, hogy alacsony hozzáadott értékű.

Ebben az országban nem az alacsony minimálbér a szégyen, hanem az, hogy nagyon sokan csak ennyit keresnek, mert nincs hozzáadott érték, ami miatt többet érne a munkájuk. Ezen kellene dolgozni, hogy a szellemi tőke ne menjen ki az országból.


Részemről nekem jó a minimálbér emelés, mert így jövőre több lesz az adómentes bevételem.

nov. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Dobrev Klára egy hihetetlen ripacs, nem nézek videót róla. De szerencsére most kb 75%-ksa magasabbak a reálbérek, mint a férje idején voltak. Ennyit a bérekről.
nov. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
ő egy tolvaj gyilkos család tagja , van pofája egy lopott villában gerinceskedni
nov. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
#3 Még mindig kisebb gazember, mint Viktor királyod!
nov. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
vagyis tagadod hogy egy gyilkos család tagja dovrev úr ?
nov. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kormánykritikában sok igazságot mond, csak éppen nem túl hiteles, hogy pont ők a megoldás. Mondjuk azt nem tudom, hogy őt kritizálni miért jelent egyet az Orbánizmussal, de aki ebben hisz, én nem próbálom meggyőzni.
nov. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mond, amit akar: én nem szívesen fizetném ki újra csak a fűtésre a havi bevételem közel felét, - miközben egyik napról a másikra vegetálok állami alkalmazottként. Amikor a kedves férje volt a főkolompos, pontosan ezt éltem meg! Nem rugaszkodtam el a valóságtól, de szerintem jogos volt részemről, hogy nem ujjongtam számlák tologatásáért, miközben a szekerét toltam azoknak, akik erről tehettek valamilyen szinten. Én elvégeztem tisztességgel akkor is a feladataimat, de valamiért nem éreztem ugyanezt visszafelé a részükről!
nov. 22. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!