Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok tényleg elhiszik...

A liberálisok tényleg elhiszik, hogy Kádár alatt a médiák szabadabbak voltak, mint most?

Figyelt kérdés

Idézet a Klubrádióból:


"Kádár alatt a médiák szabadabbak voltak, mint most"


[link]


A médiafogyasztásom nagyrészt liberális (pont emiatt nem fogok soha liberálisokra szavazni).

Az okés, hogy a Klubrádión ilyesmi elhangzik. Hisz akármiről van szó, mindenből le tudják vezetni, hogy Orbán hibája. Emlékszem egyszer anno Bolgár Gyuri bácsi betelefonálós műsorában az volt a téma, hogy mi okozhatta a 2008-as válság súlyosságát Magyarországon. Nyilvánvaló, hogy az akkora kormánynak az égvilágon semmi köze nem volt hozzá. Szerencsére gyorsan meg is lett fejtve: Természetesen erről is Orbán tehet, mert 1998 és 2002 között túl sok kölcsönt vett fel, ami olyan láncreakciókat indított be, ami a 2008-as nagy gazdasági világválsághoz vezetett. Szegény Gyurcsány Ferenc és Bajnai Gordon éjt-nap alá téve dolgozott azon, hogy menthesse a menthetőt, viszont a gonosz Orbán még az ellenzékből is mindent tönkretett és állandóan csak obstruált.

Ez világos.


Viszont ezt, hogy "Kádár alatt nagyobb szólásszabadság volt" ezt maguk az átlag liberálisok tényleg el is hiszik?



2023. nov. 21. 09:28
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
79%
19) A Rákosi-rendszerben is voltak, akik hallgattáka Szabad-európát... A zavarás se mindig működött...
2023. nov. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 Alex Fly ***** válasza:
85%
Tök mindegy, ki hiszi vagy nem hiszin attól ez még így igaz.
2023. nov. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
11%
Már a végén azt is megmagyarázzátok, hogy még Észak-Koreában is szabaddak a médiák...
2023. nov. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
85%

Észak Koreában MÉG nem szabadabbak a médiák!

De Kádár alatt jóval szabadabbak voltak.

2023. nov. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

#23


A kommenteket látva szerintem már nemsokára az is kiderül, hogy még maga Szálasi meg Kim Dzsong-Un együttvéve is szabadabb.

2023. nov. 21. 10:59
 26/36 anonim ***** válasza:
85%
A fideszesek kommentjeit elnézve nemsokára az is kiderül, hogy aki egy kicsit is árnyaltan gondolkodik, az maga cipelte a rabokat Szibériába, annyira kommunista...Merthogy Isten ments, hogy érdemben reagálni kelljen a hozzászólásokra.
2023. nov. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

#26


Kik itt a fideszes kommentelők?

Leírnád kérlek? Kíváncsi vagyok, hogy az eddigi kommentelők közül melyik a fideszes.

2023. nov. 21. 12:50
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

#27-re:

Pl. te magad, kérdező.


(NEM #26 voltam.)

2023. nov. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

Én viszont a #26-os vagyok.

És ami olyan sárga, mint a kacsa, úgy hápog, mint a kacsa, úgy is néz ki mint egy kacsa, akkor élek a tévedés kockázatával kérdező és kacsának fogom hívni. Ilyen pl. a #23-as nekem, de te is kérdező.

2023. nov. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
84%
Ha a '80-as éveket nézzük, akkor tényleg igaz, szabadabb volt, mint ma.
2023. nov. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!