Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a pálinkázás meg...

Szerintetek a pálinkázás meg a disznóvágás a magyar emberek nagy többségének szimpatikus?

Figyelt kérdés

[link]


Szoboszlai Dominik pálinkázását vették górcső alá, de belekeverték a disznóvágást is. Amúgy, bár én is ebbe a kategóriába írtam a kérdést, de ez sport, mégis mitől politika? És akkor itt most a magyar emberek többségét sértegették?


nov. 21. 12:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Igen, ahogy a Wartburg-szerelés is.
nov. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom, én magyar vagyok, de a sörön kivül más alkoholt egyszerűen meginni sem tudtam egész életemben és egyre inkább megyek át vegánba, ahogy öregszem, mégha alapjába véve húsevőnek tartom is magam.
nov. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
38%
Beszarás, hogy a fideszesek MINDENT támadásnak vesznek. Ők, miközben a legnagyobb senkiháziak. Igazából semmi sértő nem volt ezekben, de rinyáljon, aki ezen akar.
nov. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 hypno ***** válasza:
86%
Nézd azt a videót amiről a lakájmédia fanyalog és hazudozik és rájössz magadtól is.
nov. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem baromi szánalmas edina néni erőlködése.

Láthatóan zavarja Szoboszlai sikere és nem tudott kínjában már mibe belekötni.

Ha nem pálinkát ivott volna, hanem bármi mást, akkor az lett volna a baja.


2026 Fidesz 😉

nov. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
18%
Igen, legalábbis nagyon remélem.
nov. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%
Egyre több a vegetáriánus, tehát szimpatikus de egyre kevesebb embernek.
nov. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 árokpart ***** válasza:
61%
Inni ugyan nem ihatok a betegségem miatt, viszont a disznovágást és annak hangulatát nagyon szeretem. Manapság már ritkább vidéken, de régen ez a tél részéhez tartozott. Igazából ki nem szereti a jó hurkát, kolbászt, sonkát vagy a disznóhúst mindne formájában. Még az is szereti aki egyébként a disznóvágásért nincsen oda.
nov. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
57%
Igen, ez egyértelmű, hogy merül fel ez egyáltalán kérdésként? Vidéken mindenütt, de városokban, sőt Budapesten is imádják a disznóölést, megy mindenki a vidéki rokonokhoz erre a programra. Aztán felismerik a vidéki élet szépségeit és maradnak vidéken. Egyre többen és ez még inkább így lesz. Hajrá vidék, éljenek soká a szép magyar hagyományok! Na ezt sem érti a baloldal, ezért sem lesznek hatalmon soha többet! Mert a magyar ember bedob egy felest reggel, de hogy utána nem a Pride-on gondolkodik, az bizonyos.
nov. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%

Fidesz retorika:

találjunk ki valami álügyet vagy valamit aminek van némi valóságalapja de teljesen jelentéktelen, jól fújjuk fel és csináljunk belőle (ál)problémát.

Addig se a valós komoly problémákkal foglalkoznak az emberek.

nov. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!