Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ-s mesekönyveket...

Az LMBTQ-s mesekönyveket kitakarnád, úgy hogy a normális hetero könyvek letakarva maradnak?

Figyelt kérdés

Nagy az LMBTQ lobbi közt a sírás, mert letakarták vagy lefóliázták a könyveiket. Viszont ugyanakkor a normális hetero szexuális irányultságot tartalmazó tartalom is kezdetektől fogva le van takarva, ha jól olvasom. Azaz ugyanazon elbírálás alapjául esnek mind


Kitakarnád az LMBTQ-s könyveket úgy, hogy a normál szexuális irányultságúak eközbe lefedve maradnak? Etikus ez?



nov. 21. 19:09
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
24 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

Nekem lenne egy javaslatom:

mi lenne, ha ilyen ősrégi mód, a szülőkre biznánk, hogy mit olvas a gyereknek és nem a politikusokra?

nov. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Nincs letakarva. Konkrét könyveket tudok, az ifjúsági szekcióban amikben nyílt explicit szexjelenetek vannak részletezve, és nincsenek letakarva.
nov. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Nem rémlik, hogy bármelyik mesekönyv le lett volna takarva, amiben egy lány meg egy legény pl. összeházasodott, miről beszélsz?
nov. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%

Provokatív kérdés, csak hogy beszéljenek az "lmbtq" -ról.

Szót sem érdemelnek.

nov. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a kitakarás me a lefedés? Mint valami rossz fordítóprogram, így nem értem, mik ezek...
nov. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

#4 Ne hidd, hogy "lmbtq" propagandista a kérdező. Érdekes módon beszélnek róla, de én még egyet sem láttam, pedig vannak homoszexuális párok az ismerettségi/baráti körömben.

Komolyan, amíg Dórika nem darálta be a könyvet (a legjobb ingyen reklám volt), szerintem senki nem foglalkozott a témával.

Oké, a Pride elég megosztó, de ha én valamit nem akarok látni, nem megyek oda.

nov. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
35%
Van sok halyéktalan meg éhrzö gyerekek biztos lmbtq mese könyvekel vannak el foglalva.Szerintem itt még 3 napig se éhezet senki mert akkor nem ilyen kérdések lennének ki irva.És lenne egy fontosági sorend is.
nov. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
28%
Eleve csak LMBTQ könyveket engednék arusítani.
nov. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%
Egyáltalán miért akarunk AKÁRMILYEN szexualitással foglalkozó könyvet gyerekek kezébe adni?
nov. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
19%

9#

Teljes mértékben egyetértek Veled. Semmilyen szexualitással kapcsolatos könyvet nem kell idő előtt a gyerek kezébe adni.

Az én gyerekemnek senki ne mutogassa magát és ne is beszéljen előtte a szexualitásról. Majd én eldöntöm, hogy az én gyerekem mikor lesz felvilágosítva. Ez az én feladatom.

nov. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!