Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ-s mesekönyveket...

Az LMBTQ-s mesekönyveket kitakarnád, úgy hogy a normális hetero könyvek letakarva maradnak?

Figyelt kérdés

Nagy az LMBTQ lobbi közt a sírás, mert letakarták vagy lefóliázták a könyveiket. Viszont ugyanakkor a normális hetero szexuális irányultságot tartalmazó tartalom is kezdetektől fogva le van takarva, ha jól olvasom. Azaz ugyanazon elbírálás alapjául esnek mind


Kitakarnád az LMBTQ-s könyveket úgy, hogy a normál szexuális irányultságúak eközbe lefedve maradnak? Etikus ez?



2023. nov. 21. 19:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

9-10... Pöttyet el vagytok tájolódva.

Pont ezért lehet most balhé, az Édes Anna "transzvesztitája" miatt.

A Meseország mindenkié sem szól a szexualitásról, és bár olvastam, nem akarok mindenáron társat keresni a saját nememben.

Mindazonáltal Grimm eredetieket eszetekbe ne jusson a gyerekeiteknek olvasni, mert azokban aztán durván van erőszak, és perverzió.

2023. nov. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

11#

Valóban igazad van, a Grimm Gyerekmesék eredetije: felnőtteknek szóló, vértől csöpögő horrortörténetek (18+).


Egyébként a napokban vettem Grimm mesekönyvet a gyereknek és én nem találtam benne erőszakot, perverziót. Ezek a mesék már egy átdolgozott, finomított mesék. Dirrekt megnéztem a Hamupipőkét ami az eredetiben úgy szól, hogy kivájta Hamupipőke szemét, hát ebben a könyvben ez már nincs benne.

Ez egy magyar könyvkiadó terméke szép képekkel ilusztrálva, kellemes stílussal.

Egy szülőnek mindig tudnia kell, hogy mit adhat a gyerek kezébe.

2023. nov. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
#12 Csipkerózsikát álmában megerőszakolta a királyfi, Hófehérke gonosz boszija kínzás által halt meg, a kishableánynak meg kellett volna ölnie a herceget, de nem tette, ezáltal ő maga halt meg...
2023. nov. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ezek szerint a Grimm testvérek az 1800-as években hamar felismerték, hogy igény van a horrorisztikus történetekre és ez tette híressé őket.

De ezeket a történeteket inkább a felnőttek olvasták.

2023. nov. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nem válaszolsz rá, hogy mit jelent kitakarni és letakarni a könyveket?

2023. nov. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Sem a hetero sem az lmbtq könyveket nem kellene lefóliázni
2023. nov. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
11%
9 mert a szexuakitás és a szerelem az élet értelme
2023. nov. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
13%

#17

Márpedig, ha gyerekként nem foglalkoznak a szexualitással, akkor értelmetlen az egész életük?

2023. nov. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!