Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nem Orbánon múlna a kérdés,...

Ha nem Orbánon múlna a kérdés, akkor jönnének az afrikai migránsok Magyarországra?

Figyelt kérdés
Félek tőlük, elég csak Svedorszagra, Londonra vagy a Franciaorszagra nézni. Hogyan vélekedik az ellenzék erről a kérdésről?

nov. 23. 10:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
57%

Én baloldali, liberális emberként nem vagyok bevándorlásellenes. Én magam is külföldön élek, pontosan tudom, hogy ez mit jelent, otthon hagyni családot, barátokat, mindent egy új életért.

Én azellen vagyok, hogy ezeket az embereket használja a politika, szavazatszerzési célzattal, miközben látjuk, hogy hány olyan ember hal meg naponta akár csak a földközi tenger térségében, aki csak egy normálisabb életet akar élni, mint, ami megadatott neki.

Én nem vonom kétségbe, hogy köztük is vannak rossz szándékuak, rossz emberek, de azt sem tartom normálisan, hogy mindenki, aki segitségre szorul, arra potenciális gyilkosként tekint a politikai közeg egy része.

nov. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
11 nem értek egyet
nov. 23. 10:47
 13/17 anonim ***** válasza:

[link]


https://www.youtube.com/watch?v=OXRRULLwd8Q


4:27 utánhalhatód a videoban.


(1)

nov. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

13 Köszönöm, most lesokkoltam.


Mit lehetne ez ellen tenni? Akik nem szeretnének semmilyen bevándorlót fogadni, azok hogyan tudnák ezt megszavazni ebben a demokratikus rendszerben?

nov. 23. 13:34
 15/17 anonim ***** válasza:
55%

14 Ebben a "demokratikus" rendszerben mi csak 4 évente megszavazhatjuk azokat, akik mindent eldöntenek helyettünk a saját érdekeik szerint és néha kikérik ugyan a véleményünket mutatóba, de csak úgy, hogy mindenre ugyanazt a választ várják, amit már előre kigondoltak.

Ez a "demokrácia" biztos, hogy szinte senkinek nem tetszik. Úgy dolgozza fel a nép, hogy az egyik fele elégedetlenkedik, panaszkodik, a másik fele is elégedetlen de ők a kognitív disszonanciájuk miatt panaszkodás helyett éltetik azokat, akiket megszavaztak.

nov. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Tényleg ez a demokrácia manapság? Hogy arról szavazunk több millió illegális bevándorlót fogadunk és tartunk el adófizetők pénzéből vagy arról hogy pár ezer indiai migráns fogadunk be munkaerőnek? Miért csak ez a 2 választás van?


Írországban elfajult a helyzet, polgárháború van a bevándorlók miatt. Továbbra is Lengyelországot, Magyarországot, Romániát dícsérík a határvédelmük miatt. Az indiai munkaerő befogadása ellenére is.


Most úgy vagyok inkább jöjjenek ilyen munkerők mint késelő muszlimok.

dec. 4. 12:19
 17/17 anonim ***** válasza:

16 Van olyan is hogy felezed / harmadolód az élet szinvonalad. Ha veszélybe kerül az ember élet szinvonala hirtelen sokkal nyitottabbá válnak.


Lassan 10 év után igazán megtanulhatnátok az illegális migráns a sima migráns meg a menekült közti külömbséget.


Az oké hogy trolkodsz de legalább minimálisan erőltesd már meg magad hogy minimális szinten konzekvens legyen a gondolat menet. Nem igaz hogy nem zavar hogy pár soron belül önellentmondásba keveredsz.


(1)

dec. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!