Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nem Orbánon múlna a kérdés,...

Ha nem Orbánon múlna a kérdés, akkor jönnének az afrikai migránsok Magyarországra?

Figyelt kérdés
Félek tőlük, elég csak Svedorszagra, Londonra vagy a Franciaorszagra nézni. Hogyan vélekedik az ellenzék erről a kérdésről?

nov. 23. 10:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hol élsz? Bicigli belsőben? Orbán most telepitett, telepit be 500k migránst.
nov. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom. Mindenesetre az embercsempészek elengedése nem illik akkor a képbe.
nov. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
1 errol nem hallottam es nem talalok infot...
nov. 23. 10:12
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Több ezer embercsempészt engedett el Orbán. Olyanokat is, akik miatt tucatnyi ember meghalt, megfulladt az autóban a rejtekhelyben és eredetileg ilyen 10 év börtönre ítélték…


Ezenkívül folyamatosan telepíti be a migránsokat, minden héten jön kb. 4000 új.

nov. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Igy is jönnek tömegével, csak nem tudsz róla.
nov. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon akkor se lennének afrikai meg arab migránsok, ha nem lenne kerítés (azon úgyis csak az nem jön át, aki nem akar). Ök nyugatra akarnak menni, egyrészt mert ott vannak a sajátjaik, másrészt eszük ágában nincs Magyarországon élni és mondjuk valamelyik aksigyárban robotolni. Oda jók lesznek a filipinók...
nov. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Aza helyzet hogy Orbánék szeretnék ha jönne a sok migráncs ide biorobatnaka külföldi, főleg kinai gyárakba minimálbérért dolgozni de nem nagyon akarnak jönni.


Most gondolj bele... Egy afrikai, ázsiai ember ha jó élet miat aakr europába jönni akor hova fog menni?

Az EU második legszegényebb országába? Nem igazán hiszem:)

Ide nem jönnek mert itt csoróság van, itt nem lehet a munkából se megélni.

Nem Orbán hősies migráncsellenessége miatt nem jönnek.

A déli keritésen átjönnek simán, aztán mennek tovább, mert ők nem egy csoró országba akarnak menni...

nov. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én pesti vagyok, de egy negert se latok itthon, szerencsere. Az altalam felsorolt nyugati orszagokban tucatnyival vannak, keselik az embereket. Imádok itthon élni mert éjszaka is biztonsagosan setalhatok barhova.
nov. 23. 10:29
 9/17 anonim ***** válasza:

Budapest a bűnös város:

[link]


[link]


[link]

nov. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%

Az az irónia az egészben, hogy a két oldal helyet cserélt. A baloldal bevándorlásellenes lett, a vezető széljobb kacsintgat a bevándorlók felé.

Ez játszódik majd le egész Európában.

A folyamat így zajlik:

A bevándorlásellenességgel kampányoló populista szélsőjobboldaliakat megválasztják, azok előbb igyekeznek kizárni még az európai munkaerőt is (magyarokat, lengyeleket, stb.), kifelé igyekeznek az EU-ból.

Amint ezek sikerültek (európai munkaerő stop, EU kilépés), meg is rogy a gazdaságuk. Amit olcsó bevándorló munkaerővel próbálnak pótolni, de már nem európai munkavállalókkal, hanem pakisztániakkal és más távol-keletiekkel.

Ezzel végül a populista széljobbosok valósítják meg azt, amitől azok rettegnek, akik megszavazzák őket.

Az UK-val is ez volt.

Felkészül: Hollandia.

nov. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!