Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Schifferről?...

Mit gondoltok Schifferről? Egyenes ember, hiteles politikus?

Figyelt kérdés
Többször felmerült, hogy politikai prostituált. Ide-oda beszél.Itt a gyakorin olvastam, hogy több nővel kavar egyszerre. Most egy magas, fiatal csajra van rágerjedve, akivel csókolózni is látták. Ilyen napraforgóra szüksége lehet az országnak?

nov. 23. 11:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Az lenne a legkevesebb baj, hogy több nője van.


De újabb napraforgóra a politikában nincs szükség. Van ott elég.

nov. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a magánéletének nem tudom, hogy mi köze van a politikai munkájához, szerintem az égvilágon semmi, de a politikai munkája alapján nem tartom túl hitelesnek.
nov. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Schiffer már rég nem politikus. Marhára nem érdekel, kivel kavar. Néha jó dolgokat mond, néha viszont nem.
nov. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ezeknek a fiszf*sz pletykáknak annyi hitele van hogy két schifferes kérdéssel lejjebb meg amúgy meleg. Ha politikus, akkor politikusként kell megítélni, ha újságíró akkor újságíróként, és így tovább, a többihez semmi közünk.

De a kérdés azért nem jó, azért nem aktuális, mert jelenleg nem politikus. Azt hiszem ügyvéd de javítsatok ki ha tévedek.

Amikor politikus volt, akkor szerintem nem volt jó politikus.

nov. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűnik hitelesnek. A fidesz díszellenzékije.
nov. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A magánélete a legkevésbé sem érdekel, viszont politikai prostituáltnak tartom. Jelenleg a Fidesznek nyal.
nov. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy rendszerellenes amennyire a mai atv, vagy index. "Látszatellenzéki" ez egy jó fogalom.
nov. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerintem, aki egyenes jellem, az egyenes a magánéletében és a hivatásában is. A kettőt nem lehet különválasztani, mert ugyanarról az emberről van szó. Ha valaki napraforgó, akkor a politikában és a magánéletben is az.
nov. 23. 12:55
 9/12 hypno ***** válasza:
100%

#8


Az amit te kérsz számon, az utópia.

Még maga Jézus sem lenne annyira erkölcsös.

nov. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Schiffer teng leng mint f@sz a gatyába, teljesen hiteltelen, a pártját sem tudta irányítani mert rossz megérzései voltak azóta meg csak romlott.
nov. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!