Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik párt képvisel hasonló...

Melyik párt képvisel hasonló elképzeléseket az ellenzékből?

Figyelt kérdés

Nem a fideszre akarok szavazni, de melyik másik párt képviseli az alábbi dolgokat:


-Családtámogatás

-Munkahelyközpontúság

-Konzervatív-patrióta felfogás

-Egészséges kritika az EU felé

-Közbiztonság kérdésében határozott elképzelések



Az ellenzéki pártok közül melyik a legjobb alternatíva a fenti szempontok alapján?



nov. 27. 07:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
43%

#8

Szegénykém, amikor még a valóságot sem sikerül értelmezni.


"Tehát kimerülnek annyiban, hogy a fidesz ellen hergelik az EU-t."

Nem, a fidesz hergelte maga ellen. Azt kritizálja a momentum, hogy ennek ellenére sem történt semmi.


"És hol ez a nagy kritikájuk az EU migrációs elképzeléseivel kapcsolatban?"

Tekintve, hogy nem igazán van, mivel minden EU szintű tárgyalást és megegyezést a fidesz blokkol, így nem igazán lehet erről beszélni.


"Hát az ukrán támogatással kapcsolatban?"

Igen, én is keveslem, de tudtommal a momentum is további támogatás pártján van. Szóval ez is okés.


"Hol a kritikájuk, amikor Eva Kaili aki ellen eljárás folyik, szavazhat az EP-ben?"

A fidesz is szavazhat, akiről a magyar kúria is kimondta, hogy valásztáson csaltak. Szóval ez ugyanaz a kritika a fidesszal kapcsolatban, amit mondtam.


"Na ennyit a Momentumról, hogy rájuk igazak a fenti kritériumok."

Egyik "érv" sem volt helytálló, de szép próbálkozás.


"A mai ellenzékből ez leginkább a Mi Hazánkra illik, más pártokra nem."

Ellenzékről volt szó, nem a fideszről. Kb. olyan, mintha a KDNP-t hoztad volna fel példának.

nov. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

"Ellenzékről volt szó, nem a fideszről. Kb. olyan, mintha a KDNP-t hoztad volna fel példának."


Jó, értem, hogy érted, de hivatalosan a kormánnyal szemben ellenzéki pártról van szó. A mögöttes feltételezésekbe most nem mentem bele.

nov. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

#12

Én se mentem bele feltételezésekbe. A feltételezés olyan, mintha a DK-t mondtam volna. Az lehet feltételezés.

nov. 28. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

"A feltételezés olyan, mintha a DK-t mondtam volna. Az lehet feltételezés."


He? :D

nov. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Ügyes vagy.

Leírtad a 2RK programját. (Vona Gábor új pártja)

nov. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

11


"Nem, a fidesz hergelte maga ellen. Azt kritizálja a momentum, hogy ennek ellenére sem történt semmi."


És mit tett a fidesz, hogy maga ellen hergelte a szintén korrupt és következményektől mentes, EU-t? Mert a momentum olyan dolgokat kért számon az EU-n, ami más tagállamok esetében szintén probléma, csak őket nem veszik elő érte.


"Tekintve, hogy nem igazán van, mivel minden EU szintű tárgyalást és megegyezést a fidesz blokkol, így nem igazán lehet erről beszélni."


Ezt hol olvastad, vagy honnan tudod? Forrásod van erről?


"Igen, én is keveslem, de tudtommal a momentum is további támogatás pártján van. Szóval ez is okés."


Tehát halljanak meg minél többen, civilek és katonák egyaránt. És ez okés. Undorító.


"A fidesz is szavazhat, akiről a magyar kúria is kimondta, hogy valásztáson csaltak. Szóval ez ugyanaz a kritika a fidesszal kapcsolatban, amit mondtam."


Az EU küldött megfigyelőket, mindent rendben találtak. De Eva Kaili esetében hol maradt a számonkérésük?


"Ellenzékről volt szó, nem a fideszről. Kb. olyan, mintha a KDNP-t hoztad volna fel példának."


Erre jöttél a pszeudo-kommunista Momentummal.

nov. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Mindenki figyeljen, mert a #16-os bemutatta, hogy hogyan kell magunknak ellent mondani. Szóval ezt állítja: "következményektől mentes, EU-t?"

Az EU-ban nincsenek következmények.

Majd ezt írta: "más tagállamok esetében szintén probléma, csak őket nem veszik elő érte."

Vagyis mégis van következmény még az ő eltorzult, mesebeli világában.


"Ezt hol olvastad, vagy honnan tudod? Forrásod van erről?"

Mármint melyik részét? A fidesz rendszeresen "jön" az EU-ból azzal az országba, hogy most mivel furták meg ezeket a tárgyalásokat.


"Tehát halljanak meg minél többen, civilek és katonák egyaránt. És ez okés. Undorító."

Ellenkezőleg, ez pont a minél kevesebb halált szorgalmazza.

Ha az oroszok a végén úgy jönnek ki, hogy úgy gondolják, hogy kicsit is megérte, értsd, egy méter területet is kaptak, akkor a világon mindenki ennek láttán háborúba indul, mert így az aggresszorok csak nyerhetnek.

Ennek láttán Kína is elindulna hódítani.


Szóval nem, ez még mindig a legbékésebb megoldás.


"halljanak "

Ez egyébként nem így írják, te nagy magyar...


"Az EU küldött megfigyelőket, mindent rendben találtak. De Eva Kaili esetében hol maradt a számonkérésük?"

Mármint amikor elmondták, hogy semmi nincs rendben? :DDDDDD

Ja, hát ha így félreértelmezed, akkor biztos igaz. :DDD

Úgy mentek el, hogy ez nem volt egy demokratikus választás.


"Erre jöttél a pszeudo-kommunista Momentummal."

Tekintve, hogy pont a fidesz egy posztkomcsi párt, így elég szánalmas ezzel jönni.

Egyébként 3 posztkomcsi pártunk van, mszp, fidesz és dk.

nov. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

17


A-aaa, újra hazudsz. A következmény az nem ugyan azt jelenti, mint egy kirakat eljárás.

Csak régen ezt a népbíróságok művelték, manapság meg ezt jogállamisági őrületnek hívják. Nagyon rosszul tereltek.


"Mármint melyik részét? A fidesz rendszeresen "jön" az EU-ból azzal az országba, hogy most mivel furták meg ezeket a tárgyalásokat."


Oké, tehát nem tudod alátámasztani igényes forrással (hvg, 444, telex, stb, nem azok). Nem kell ezt túlbeszélni.


"Ellenkezőleg, ez pont a minél kevesebb halált szorgalmazza."


A fegyverek küldése kevesebb halált eredményez? Hölgyeim és uraim! Jól nyissák ki a szemüket: a fegyverek kevesebb halált eredményeznek, csak küldjük őket számolatlanul egy nácikkal kollaboráns országnak, akikhez semmi közünk.


"Mármint amikor elmondták, hogy semmi nincs rendben?"


Még egy hazugság. Kezdem érteni, hogy a Momentum miért áll alig pár százalékon. Mivel csak egy marék debilt tudnak ilyen dolgokkal beetetni.


Olvastam novellákat Edgar Allan Poe-tól. Az egyik nagyon megragadta a figyelmem: "Dr. Kátrány és Toll professzor módszere"

Ebben egy elmegyógyintézet betegei helyet cserélnek az őrökkel. Nagyon hasonlított a novellában lévő helyzet a mai Európai Bizottságra, és az elmeállapotukra. De elnézve a válaszokat, ez sok szavazóra is igaz.

nov. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

#18

"A-aaa, újra hazudsz. A következmény az nem ugyan azt jelenti, mint egy kirakat eljárás."

A-aaa, megint nem beszéled a magyart. Még ha igaz is lenne az állításod, akkor sem hazugságról van szó félreértelmezés esetén.

De egyébként, ha nem jönnek a pénzek, és láthatóan nem jönnek, akkor elég egyértelműen több, mint egy kirakat eljárás, mivel egy kirakat eljárás hatástalan.

Szóval itt te hazudtál.


"Csak régen ezt a népbíróságok művelték, manapság meg ezt jogállamisági őrületnek hívják. Nagyon rosszul tereltek."

A-aaa, megint nem beszéled a magyart.

Arról beszéltem, amiről te, ez nem terelés. Elég röhejes, hogy még beszólni sem tudsz rendesen, mert a migráns fajtádnak nem tanították meg a szavak jelentését.


"Oké, tehát nem tudod alátámasztani igényes forrással (hvg, 444, telex, stb, nem azok). Nem kell ezt túlbeszélni."

Látod, itt látszik, a terelés.

Mivel nem linkeltem be, ezért már tagadod a valóságot, hogy ne kelljen foglalkoznod az érvemmel.


"A fegyverek küldése kevesebb halált eredményez? Hölgyeim és uraim! Jól nyissák ki a szemüket: a fegyverek kevesebb halált eredményeznek"

Ez amúgy megint a valóságtagadáshoz kapcsolódik.

Te komolyan nem tudod, hogy hogy ért véget a 2. vh? :DDDDD

Azért ez a tanulatlanság még engem is meglep. Pontosan, egy új fegyver használatával. Tehát azért ért véget, mert lett egy még eggyel erősebb fegyver.

Vagyis egyszerűen szólva, a valóság engem igazol.


"csak küldjük őket számolatlanul egy nácikkal kollaboráns országnak, akikhez semmi közünk."

Kollaborálnak Salvini-vel, Le Pen-nel, Orbánnal, Trump-pal vagy Putyinnal? Ha nem, akkor nem beszélhetünk nácikkal történő kollaborációról.


"Még egy hazugság. Kezdem érteni, hogy a Momentum miért áll alig pár százalékon. Mivel csak egy marék debilt tudnak ilyen dolgokkal beetetni."

Látod, ez a terelés. Ahelyett, hogy cáfolnád.

Az EBESZ ezt mondta: "a választáson nem voltak kiegyenlítettek az erőviszonyok"

És demokratikus választás egyik feltétele a kiegyenlített erőviszonyok, hogy mindenki ugyanolyan eséllyel induljon.


"Ebben egy elmegyógyintézet betegei helyet cserélnek az őrökkel. Nagyon hasonlított a novellában lévő helyzet a mai Európai Bizottságra, és az elmeállapotukra."

Jaj, a te esetedben nem kellene különböző novellákat olvasni. Láthatóan nehezedre esik a szövegértés.

Van az a vicc, amikor az autó rádióban mondja a bemondó, hogy "egy őrült szembemegy a forgalommal", majd a vezető megszólal "egy? az összes!".

Te vagy az az egy. :)


Azt gondolod, hogy nagyon okos vagy, miközben történelmi események cáfolnak arra, amit gondolsz, pl. az ukrajnai háborúval kapcsolatban. Mindig amikor az aggresszor jutalmazva lett, pl. területekkel, enyhe büntetéssel stb, akkor más aggresszorok, akik addig nem csináltak semmit, azok ennek láttán felbátorodtak, mert nem volt mit veszteni.

Ahogy a fegyverek bizony visszatartó erővel bírnak, lásd atombomba.


Itt még csak nem is nagyon magas szintű történelmi ismeretekről beszélünk. Te az általános iskolás anyagot se ismered töriből. Ez szánalmas.

nov. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

#19-es


Nem akartam beleszólni, de erősen sarkítasz és féligazságokat írsz le. Ennyire nem lehetsz elvágva minden információ forrástól.


"De egyébként, ha nem jönnek a pénzek, és láthatóan nem jönnek"


Kettős mérce folyik jogállamisági dolgok terén, az ilyet jobb helyeken politikai alapú diszkriminációnak nevezik. Rosszabb helyeken pedig tagadják.

Nem véletlen, hogy több külföldi EP képviselő is megjegyezte, hogy az EB amit elnéz a nyugati tagállamoknak, azt nem nézi el a keletiek esetében. De neked ezt tudnod kéne...épp ez a probléma, hogy csak kéne.


"Mivel nem linkeltem be, ezért már tagadod a valóságot, hogy ne kelljen foglalkoznod az érvemmel."


Attól még alátámaszthattad volna valamivel amit állítasz. A levegőbe bárki tud beszélni.


"Te komolyan nem tudod, hogy hogy ért véget a 2. vh? :DDDDD

Azért ez a tanulatlanság még engem is meglep. Pontosan, egy új fegyver használatával."


Ettől még a fegyverek halált okoznak, hiába próbálod megmagyarázni, hogy nem. Aki a halálos fegyverek mellett kampányol, azzal súlyos problémák vannak lelkileg. Sérült psziché, hiányzó érzelmek, empatikus képesség hiánya, hajlam az erőszakra, szadizmus...

nov. 30. 12:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!