Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Becsengettek - LMBTQ transznem...

Becsengettek - LMBTQ transznemű aktivisták az iskolákban. Ilyen tényleg van és a kormány hagyja?

Figyelt kérdés
Youtube szponzorált hirdetések között szoktam látni. Ezt tényleg meg lehet csinálni? Még a mérsékeltebb liberálisok közül is sokan gondolják, hogy ez már túlzás, nincs ott semmi keresnivalójuk.

2023. nov. 27. 09:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
89%

"Youtube szponzorált hirdetések között szoktam látni."


Na és a nagy kérdés: vajon ki lehet a szponzor? 🤔

2023. nov. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
84%

Ez csak a megszokott napi LMBTQ téma felszínen tartása.

Menj vissza párt gyűlésre.

2023. nov. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
82%
Én rengeteg időt töltök a youtube-on, meleg, leszbikus és transz videósokat is követek és még életemben nem dobott fel hasonló hirdetést nekem.
2023. nov. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Én Megafonos hirdetést nem láttam még soha.
2023. nov. 27. 11:04
 15/25 anonim ***** válasza:
46%
Én csak suliban láttam, de olyankor a tanár elnémítja a videót. Sajna nem használnak blokkolót.
2023. nov. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
54%

"Én Megafonos hirdetést nem láttam még soha."

Pedig lehetne, valami ilyesmi szöveggel: Ez a legújabb hazugságunk.

2023. nov. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
10%

Igen, van, és igen, a kormány hagyja, mivel támogatja az LMBTQP-propagandát.

Egyébként tegyél fel uBlock Origint, és akkor semmilyen propagandát nem fogsz látni youtube-on.

2023. nov. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
#10 a válasz az, hogy hülye vagy, ha bedőlsz az ilyen reklámoknak.
2023. nov. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meghallgatta bárki, hogy a kérdésben említett videóban miről van szó az iskolalátogatással kapcsolatban? Pont azt mondja, hogy 2000-től 2021-ig teljes nyugalomban és a szülők egyetértésével voltak felvilágosító látogatások magyar iskolákban, és csak utána, amikor az LMBTQ-ellenes propagandára felült a kormány, akkor lett ezzel bárkinek baja. Azóta nem mehetnek be iskolákba, a videó nagyrészt ennek a következményeiről szól.


Akinek a gyerekek felvilágosításával bármi problémája van, az minden, csak nem liberális. Ezzel problémája csak annak lehet, aki nem is tudja miről van szó, csak a fidesz épp ezt nyomta a szájába, hogy erről kell bégetni.


Tessék, itt a videó, keressen benne bárki bármi felháborítót:


https://www.youtube.com/watch?v=arcOfWVL8p8


Mármint abban, amit mond, nem abban, ahogy kinéz.

2023. nov. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%
Van 1-2 ember akit ez a téma nagyon érdekel a többséget nem nagyon, ne küldözgess minket sehová, hogy mit nézzünk. Ha véletlenül szembejön a téma akkor elolvasom amit látok, aztán ennyi.
2023. nov. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!