Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek. Belegondoltatok...

Fideszesek. Belegondoltatok már abba, hogy egyszer úgyis kormányváltás lesz?

Figyelt kérdés

Én például igen. Viktor se annyira fiatal már, egyszer ő is visszavonul. Egyre jobban aggaszt, hogy mégis ki jön helyette, milyen nemzetrombolást és államcsődöt fognak csinálni a balliberálisok, ha hatalomra jutnak.

Szeretnék továbbra is nemzeti kormányzás alatt élni, de az a helyzet, hogy a Fideszt is csak Orbán tartja össze. Nélküle nem lenne ilyen sikeres a párt.


2023. nov. 28. 16:49
A kérdező szavazást indított:
Belegondoltam, és engem is aggaszt a helyzet.
Még nem gondoltam bele.
8 szavazat
1 2
 1/13 Laly1972 ***** válasza:
67%
Nem lényeges nagyon 🙃
2023. nov. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%

Talán az megnyugtató benne hogy ez az ellenzék akkorra már eltűnik a politikából, mert ezek akkor sem tudnának választást nyerni ha a fidesz nem indul.

Aki képes lesz legyőzni a fideszt az meg is érdemli hogy kormányozzon.

2023. nov. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Én azt hiszem, hogy a kormányváltás ebben az évtizedben nem túl valószínű...
2023. nov. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Az érdemli meg a kormányzást, aki megszervez egy erőszakos hatalomátvételt, ezzel megmentve az országot a nindzsakormánytól. De ehhez sajnos nincs tökük a libsiknek.
2023. nov. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

Aggódom a hatósági áras far-hát miatt. Brüsszel ellenzi, hogy a far-hát hatósági áras legyen, de a Fidesz nem hagyja magát, sőt úgy mutat fityiszt Brüsszelnek, hogy Bicskéig meghosszabította a Far-,Hátat, hatalmas lett, a Holdról látszik.

Brüsszel mindig beleszól a magyarok nemzeti érdekébe, ma is ettem far-hatat és közben Brüsszelet szidtam. Hehehe én eszek farhatat ha tetszik nektek, ha nem Brüsszel. És közben Egészség mondtam a konyhában lévő képnek, amelyen Viktor felséges királyunk látható. A jósága hozzánk kisemberekhez egyedülálló a történelemben. Természetesen nemcsak a far-hát miatt aggódom, hanem amiatt is hogy az óvisok neme ne változzon meg, ha a Fidesz leáldozik. De állítólag már kivannak nevelve az utódok 2050-ig, ez úgy tudom, a felséges királyunk meg 2030-ig tervez. Csak Gyurcsány meg ne pucsolja, ettől is tartok ám. Mindentől, migráns és soros. Nagy itt a veszély mindenhol leselkedik valami, lehet inkább jobb lenne Kanadába emigrálni.

2023. nov. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%

" lehet inkább jobb lenne Kanadába emigrálni"


Azt tudod hogy a demokratikus kanadában egy ilyen kirekesztő és kritikus poszt kiírása után neked annyi lenne ?

2023. nov. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#6 Mi történne vele?
2023. nov. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Utána más fog lopni...
2023. nov. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Lord Gauldoth ***** válasza:
48%

Bár igazad lenne, kérdező de:



1. Amíg Irbán él,tuti nem. Van egy 30-40%-nyi agyhalott aki hisz benne, mindefy mit tesz/mond. Javaslom nézd meg e dolog kapcsán Radics Peti birkákról szóló videóját. Ahol nem az a baj, hogy elhiszik a kamu profilról, hogy az igazi OV ír ilyeneket, hogy "aki nem rám szavaz, attól elveszem a nyudíjat" stb. A hihetetlen, hogy ezt is elfogadják, sőt istenítik ekkor is. (Halála után lehet változás, de akkor is kétlem)


2. Ha valahogy netán-tán valami csoda történne, és leváltanák, a vezető Fideszesek kimennének külföldre. Tele vannak kinti tulajdonokkal, és vinnék a pénzüket. Ennyi

2023. nov. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Itt sosem lesz kormányváltás.
2023. nov. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!