Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nálunk mindkét oldal Izrael-pá...

Nálunk mindkét oldal Izrael-párti, vagy vannak, akiket gyorsan előálló fizikai rosszullét kerülget az Izrael-pártiságtól Gáza kapcsán?

Figyelt kérdés

Nekem úgy tűnik, a Fidesz nagyon, de a baloldal, liberálisok is általában erősen cionisták, és nem hallottam tiltakozást tőlük a háború kapcsán sem. Inkább szélsőbalos és szélsőjobbos szereplőktől, ami érthető (furcsa módon a szélsőbal nagyon palesztinpárti világszerte).

De maguk a polgárok is cionisták, Izrael-pártiak ebben a háborúban? Mert a párt és a lakosság nem ugyanaz!

Bevallom, engem gyorsan előálló fizikai rosszullét kerülget a fideszes média kapcsán. Amikor betiltják a palesztinpárti tüntetéseket, azokat terroristának nevezve, miközben a Fidesz testvérpártja már 15-20 ezer embert gyilkolt meg Gázában, etnikai tisztogatást hajt végre, lebombáz mindent, elzárja a vizet, stb... Az izraeli sajnálatos 1200 áldozat (melyből 400 katona, sok 100 pedig baráti tűz áldozata) felett merengenek, a 20-szor annyi áldozat meg nem hatja meg őket a másik oldalon. A nyugati palesztinpárti tüntetéseket is terrorpártinak értékelik, és szörnyülködnek a bevándorlók miatt. Tehát összemossák a bevándorlást a terrorizmussal akkor is, mikor azok jogosan tüntetnek a gázai háború miatt. Arról nem beszélve, hogy a gázaiak és a bevándorlók két külön csoport. Semmi kivetni valójuk nincs az etnikai tisztogatásban, 15 ezer ember elpusztításában cionista értékrendjük miatt.

Mást is fizikai rosszullét, öklendezés kerülget az Izrael-pártiságtól, vagy csak a kevés szélsőségest?



dec. 4. 15:17
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
10, örülök, hogy vannak terror- és Izrael-ellenesek is.
dec. 4. 18:28
 12/14 anonim ***** válasza:
67%

11.

A hamasz , hezbollah, jellegű mocskokra gondoltam, akiket hamarosan eltakarít Izrael úgy hogy írmagjuk sem marad.

Van most akciós zöld fejpánt, miközben írod a kérdéseket nem folyik a szemedbe az izzadság.

dec. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Bevallom, engem hirtelen előálló fizikai rosszullét kerülget, amikor magyarok terroristákat éltetnek. A Hamasz nem az ártatlan kis Abdullokat védi a Gázai-Övezetben, hanem egy Sharia alapú társadalmat szeretne, a zsidó állam teljes kiírtása után.


Ezt olvasd el: [link]


Ez a tervük. Kezdjük azzal, hogy Palesztina (mint régió) sosem volt 100%-ban Arab, Muszlim ország, hanem a zsidók és más kánaáni népek évezredekkel előttük már ott éltek, amire millió egy bizonyíték van, ásatásokból, vallási szövegekből stb.

Az Arabok a 7. században érkeztek, a Rashidun kalifátus terjeszkedésekor. Nekem rettentő pofátlan, hogy a Zsidók és keresztények szent földjét leigázzák, magukénak tekintik, majd sajnáltatják magukat. Az Iszlám mindig is egy erőszakos, barbár vallás lesz. Törődj bele

febr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Bírom, amikor valaki elolvassa a propagandaszövegeket, és értelmes, gondolkodó ember pózában osztja az észt.
febr. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!