Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik az LMBTQ mesevilágban...

Akik az LMBTQ mesevilágban hisznek, tényleg komolyan gondolják?

Figyelt kérdés

Van az osztályban két lány, akiket nem nagyon szeretünk, mert különcök. Szinte csak egymással beszélnek, de az Instájuk teli van ezekkel a gender nemekkel, az egyik demi-szexuálisnak mondja magát, a másik lipsik lesbian vagy mi (nem tudom, mit jelent vagy hogy így kell-e leírni). Messziről felismerni őket a hajszínükről, színes cuccaikról. Semmi más nem érdekli őket csak ez az LMBTQ világ.

Akik vannak még ilyenek, ti ezt komolyan gondoljátok? Illetve ha igen, akkor mit lehet ennyi időt eltölteni ezzel a témával? Nekem kezdetek óta világos, hogy férfi vagyok és onnantól nem foglalkoztat tovább a kérdés. Illetve miért vagytok agresszívek, ha valaki rákérdez nálatok?

üdv;

egy Mihazánkos (de nem kötekedni akarok, tényleg érdekel a válasz)



2023. dec. 5. 00:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/90 anonim ***** válasza:
91%

Nálad amúgy nem működik a Google?

[link]

2023. dec. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/90 anonim ***** válasza:
93%

#Pintér László


A pánszexuális az, akit nem érdekel, hogy milyen nemű a partnere, konkrét emberek tetszenek meg neki. Úgy képzeld el, mint akiknek mindegy, hogy a másiknak milyen színű a szeme vagy a haja; nem sokat tesz hozzá az összképhez. Erre sokan mondják, hogy ugyanaz, mint a biszexualitás, csak a transzok is beleférnek, de mások a prioritások. Egy biszexuális konkrétan a női vagy férfi test elsődleges és másodlagos nemi jellegeihez vonzódik; kockahas, farok, segg, mell stb. Viszont a pánszexuálisnak nem tetszik meg csak úgy egy tökéletesen kerek mell vagy egy tökéletesen izmos felsőtest.

2023. dec. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/90 anonim ***** válasza:
12%

"Akik az LMBTQ mesevilágban hisznek, tényleg komolyan gondolják?"

Mindaddig amíg ez megmarad azon a szinten, mint a Star Trek mánia vagy hogy vámpíroknak, tündéreknek a világát kedveli valaki, addig nincs vele gond - ugyanaz, csak egy kitalált mesevilág.

Ha valaki szeret elf hercegnőnek vagy harcos ork lovagnak, esetleg transzformersznek vagy zombinak öltözni a szabadidejében, az az ő dolga és még szórakoztató is. A gond akkor van ha így akar bejárni dolgozni vagy elvárja mástól, hogy így szólítsa a saját valós mivolta helyett, baj meg akkor ha valóban elkezdi magát ennek hinni és a testét ehhez igazítani gyógyszerekkel, műtéttel.

Ilyenkor kell közbelépni és megpróbálni gyógyítani a betegségét.

A gendertémával egyszerűbb lehetne, scak ki kellene mondani minden alkalommal, hogy nem drágám, te nem vagy L vagy M vagy B vagy bármi betű aminek hiszed magad, te lány vagy vagy fiú vagy aki éppen kitalál magának valami mesét, hogy beilleszkedjen egy közösségbe vagy ott felfigyeljenek rá.

2023. dec. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/90 anonim ***** válasza:
12%
Azt értem. Egy pánszexuálisnak is az Ember személye tetszik nemtől függetlenül, a demiszexuálisnak is az tetszik, nem? A demi és pán között mi a különbség?
2023. dec. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/90 anonim ***** válasza:
85%

"lipsik lesbian vagy mi (nem tudom, mit jelent vagy hogy így kell-e leírni)"

Ahelyett, hogy odaírod, "így kell-e írni", simán meg is nézhetted volna. És akkor valaki ne tépje ki a haját az emberi butaságon. Egyébként lipstick, aminek utána sem kellett néznem, és a csajosabb leszbikusokat jelenti, szívesen!

2023. dec. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/90 anonim ***** válasza:
12%
Vagy a pánnak maga csak a test? Vagy hogy van ez?
2023. dec. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/90 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy még iskolába jártok, de te már férfinak tartod magad? Érdekes. Hát amikor a pasik többsége annyira odavan a foci nézésért, pedig csak pár idióta labdázik a képernyőn, azt valahogy én sem tudom megérteni.
2023. dec. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/90 anonim ***** válasza:
2%

#17 Bizony, bizony Megérteni miért is szereti valaki nézni a focit vagy hasonló meccset nem könnyű, kell hozzá pár ép agysejt.

van akinek nincs hozzá elegendő, ez van.

Mielőtt belekezdesz, szólok, hogy nő vagyok!

2023. dec. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/90 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

A pánszexuális az, akinek mindegy a nem, viszont érez szexuális vonzalmat a demi-vel ellentétben.

Neki már felállhat a cerka egy transzra is, kb mindenkire fel tud a pán-oknak állni, mert annyira széles skálán tudnak szexuális vonzalmat és szerelmet érezni.

Ha valaki pont jól van össze pakolva, hogy kint is bent is, akkor a pánnak már viszket/feláll a cerka, mint egy heteroszexuálisnak egy nőre/férfira, aki Neki bejön.

A pán-ok olyanok, mint a csődör heterók, csak Ők minden nemű után érdeklődnek.

Mindenki, aki ember tud érezni szexuális vonzalmat is (nem egyszerre több fele, hanem hogy olyan egy transz is, mint ha nőre/férfira nézne, hogy uuhhh).

2023. dec. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/90 anonim ***** válasza:
33%
Hát de a demi is, csak Neki szükséges mélyebb erzelmi-bizalmi kapocs a szexhez, a pánnak nem kell, Ő csak bárkit megdug de nem nézi, hogy milyen nemű, csak mozogjon?
2023. dec. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!