Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik az LMBTQ mesevilágban...

Akik az LMBTQ mesevilágban hisznek, tényleg komolyan gondolják?

Figyelt kérdés

Van az osztályban két lány, akiket nem nagyon szeretünk, mert különcök. Szinte csak egymással beszélnek, de az Instájuk teli van ezekkel a gender nemekkel, az egyik demi-szexuálisnak mondja magát, a másik lipsik lesbian vagy mi (nem tudom, mit jelent vagy hogy így kell-e leírni). Messziről felismerni őket a hajszínükről, színes cuccaikról. Semmi más nem érdekli őket csak ez az LMBTQ világ.

Akik vannak még ilyenek, ti ezt komolyan gondoljátok? Illetve ha igen, akkor mit lehet ennyi időt eltölteni ezzel a témával? Nekem kezdetek óta világos, hogy férfi vagyok és onnantól nem foglalkoztat tovább a kérdés. Illetve miért vagytok agresszívek, ha valaki rákérdez nálatok?

üdv;

egy Mihazánkos (de nem kötekedni akarok, tényleg érdekel a válasz)



2023. dec. 5. 00:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/90 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges lenne ugyanazt válaszolnia, amit már fent pont le írtam.
2023. dec. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/90 anonim ***** válasza:
100%
80. Nem adtam téves infót, te miről beszélsz?
2023. dec. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/90 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta, hogy veled nem értek egyet?
2023. dec. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/90 anonim ***** válasza:
52%
A 70. nem ért velünk egyet.
2023. dec. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/90 anonim ***** válasza:

Ott le írtam már ember, reflektáltam is Neked, hogy nem így vannak az aszexuálisok, akkor Ő minek írná le mégegyszer, ha pont úgy jött ki a hozzászólás, hogy utána nem sokkal reflektáltam?

Ezen mit nem értesz?

Ott le írtam fentebb, hogy hogy is vannak az aszexuálisok is.

2023. dec. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/90 anonim ***** válasza:
55%
Én a 70.-et jól ismerem. Ha nem tévedek, hetek óta a másság ellen hergel itt mindenkit.
2023. dec. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/90 anonim ***** válasza:
85. És a te információd hol üti az enyémet?
2023. dec. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/90 anonim ***** válasza:
100%

...

Szerintem Én elengedem ezt a dolgot Veled #87, ha nem is érted hol ütközik a dolog, úgy hogy még #70 is rá mutatott a hibára.

2023. dec. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/90 anonim ***** válasza:
88. A 70.-nek nem az én véleményemmel van baja, hanem az egész lmbt agymenéssel, ha eddig nem esett volna le neked. Mindenesetre én sehol nem írtam, hogy veled nem értenék egyet.
2023. dec. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/90 anonim ***** válasza:
100%

Ha beírom a google oldalán, hogy lipsik lesbian, azonnal kidobja a lipstick lesbian eredményt és a magyarázatát. Nem kell előzetes tudás sem, ha valós az érdeklődés, azonnal ott a válasz is.


A kérdező a kérdése után elhelyezett egy nyilvánvaló hazugságot, miszerint nem akar kötekedni. A válaszaiból egyértelműen kitűnik, hogy nem valós az érdeklődése, csakis kötekedni akar.


"Az a két lány pedig továbbra is minden vegzálást megérdemel, és nem azért, mert homokosok, hanem mert olyan ütődöttek mint ti vagytok"

Ezért a kommentjéért, amennyiben pár év múlva értelmesebb lesz, nagyon fogja szégyelni magát. Nem csak hogy agresszív, homofób,de ártatlan emberek bullyingolására bíztat. Sőt erre még büszke is.


Kedves kérdező, nem azért vagy rossz ember, mert mihazánkos vagy. Hanem mert nem vagy igaz hazafi, hazaszerető ember. Te nem a hazádat szereted, csak a magyar emberek hozzád hasonló kisebb csoportját.

dec. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!